Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / Metamorfoza z Galerią Krakowską

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Każda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieje na lepsze - także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina odwagi, porada stylisty

Galeria Krakowska - Metamorfoza / fot. materiał prasowy

Galeria Krakowska - Metamorfoza / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem 

Każda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieje na lepsze – także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina odwagi, porada stylisty i nowa garderoba. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki każdej kobiety, dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej na „Metamorfozę”!

 

Galeria Krakowska - Metamorfoza / fot. materiał prasowy

Galeria Krakowska – Metamorfoza / fot. materiał prasowy

Zmiana wizerunku to doskonały sposób na poprawę samopoczucia, problemy miłosne czy brak pewności siebie. Odpowiedni dobór ubrań i fryzury nie tylko wprowadzi w dobry nastrój, ale sprawi, że każda kobieta będzie wyglądała atrakcyjnie. Warto w tym celu skorzystać z porady profesjonalnej stylistki, która pomoże odnaleźć swój indywidualny styl czy wyeksponować atuty sylwetki. Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu facebook.com/galeria.krakowska, każda kobieta będzie mogła wziąć udział w konkursie, który pozwoli na zmianę wizerunku. Każda osoba, która do 7 marca 2014 r. odpowie na pytanie „dlaczego to właśnie ona powinna wziąć udział w metamorfozie” ma szansę na profesjonalne doradztwo oraz zakupy o wartości 1500zł ze stylistką Galerii – GOShĄ Kusper i jej teamem, na zmianę fryzury w salonie Strefa Fryzur oraz wyjątkowy makijaż wykonany przez salon MAC. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa.

***

GOShA Kusper – jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Udziela eksperckich porad w mediach (m.in. TVP „Kawa czy Herbata”, Radio Kraków, Młoda Para) oraz opisuje styl polskich i zagranicznych gwiazd dla Gala.pl. Prowadziła edukacyjny program pt. „Męska Szafa” dla ISTV. Pracowała przy programie „Trinny i Susannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins College of Art&Design w Londynie oraz w London College of Fashion.

Więcej informacji na: goshakusper.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ