Friday, April 12, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / ESTE TEAM: METAMORFOZA

ESTE TEAM: METAMORFOZA

Gok, Trinny i Susannah, 10 lat mniej - kochacie programy, w których szara myszka zmienia się na ekranie? Teraz metamorfoza dostępna jest dla każdego! Sprawdź ofertę Este TEAM w Krakowie!

metamorofoza krakow

Metamorfoza - teraz dostępna dla każdego, Kraków, Este TEAM

metamorofoza krakow

Metamorfoza – teraz dostępna dla każdego, Kraków, Este TEAM

Gok, Trinny i Susannah, 10 lat mniej – kochacie programy, w których szara myszka przemienia się na ekranie nie do poznania? Teraz metamorfoza – czyli pakiet usług upiększających, odmładzających i stylizujących dostępny jest dla każdego! Sprawdź ofertę Este TEAM w Krakowie!

Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, ale żeby wycisnąć z natury naturalne piękno, nie wystarczy żyć z nią w zgodzie. Konieczny jest cały sztab profesjonalistów i kilka dni intensywnej pracy z tworzywem. Tworzywo, czyli ja: nieufna, zaniedbana i trochę zalękniona. Ba, przerażona. Wszak nożyczki, farby i woski to atrybuty, z którymi raczej nie obcuję na co dzień podczas porannej toalety. Wydawało mi się zawsze, że aby uzyskać efekt dziewiczego odcienia blond, włosy powinny po prostu rosnąć, a jakość powłóczystego spojrzenia zależy wyłącznie od hojności Stwórcy. Nic bardziej mylnego. Nie tylko włosy, rzęsy i brwi, ale nawet rysy twarzy i proporcje ciała można zmienić kilkoma szybkimi, magicznymi i, jak sądzę, skutecznymi sztuczkami. Nie są to zmiany permanentne, więc efekt metamorfozy można zawsze cofnąć… Tylko po co?
Efekt modowo-estetycznej transformacji wyzwala takie pokłady samozadowolenia, samoakceptacji, ba!, miłości własnej, że warto zatrzymać go na dłużej. Stąd idea sesji zdjęciowych. Uczucie? Boskie! Polecam wszystkich kobietom, które chcą choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwa gwiazda! Wszystkim, ponieważ ta elitarna metamorfoza dostępna jest teraz dla każdego, a fotograf, styliści, wizażyści, fryzjerzy i kosmetyczki czekają na Was w jednym miejscu: w studiu metamorfoz esteTEAM. Choć to zupełnie nowy przybytek urody i mody na mapie Krakowa, zdążył już podbić serca pierwszych klientek. Jego nowoczesne wnętrze zachwyca stylem glamour i dbałością o każdy detal. Studio esteTEAM należy do tej klasy prestiżowych salonów, w których standardem są sterylizowane narzędzia czy wysokiej klasy markowe kosmetyki do pielęgnacji profesjonalnej. W swoim pakiecie usług, prócz kompleksowej pielęgnacji fryzjersko-kosmetycznej, studio ma indywidualne porady estetyczne, przymiarki i zakupy z osobistą stylistką, a także równie profesjonalną sesję zdjęciową, i to zarówno w atelier, jak i w plenerze. W ramach metamorfoz esteTEAM oferuje także konsultacje z dietetykiem, trenerem fitness, psychologiem i stomatologiem estetycznym.

Jeżeli więc drzemią w Was niodkryte pokłady piękna, krakowskie studio metamorfozy esteTEAM gwarantuje im głośną pobudkę!


przed metamorfoza

Przed metamorfozą – czekając na zabiegi

Do każdej metamorfozy zabiegi dopasowywane są indywidualnie, a wszystkie zmiany konsultowane są z osobą przechodzącą metamorfozę.

Dziennikarce „Miasta Kobiet” studio esteTEAM zaproponowało następujące pakiety usług:

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą „2 do 1” – Ola Pochopień
Zabieg rewitalizująco-odżywczy, regulacja brwi, depilacja twarzy pastą cukrową – Basia Słomba
Zmiana koloru włosów – Karolina Sztejn
Stylizacja fryzury (stylizacja dzienna i stylizacja wieczorowa) – Daniel Piwowar
Stylizacja ubioru i zakupy z osobistą stylistką – GOShA Małgorzata Kusper
Ubrania – ICE ICEBERG BONARKA, Kraków
Makijaż (stylizacja dzienna i stylizacja wieczorowa) – Ania Wieja
Sesja fotograficzna – Witek Bączyk

 

Metamorfoza:

Stylizacja dzienna:

Stylizacja wieczorowa:

esteTEAM, Studio Metamorfoz, Kraków, ul. Bratysławska 2A, www.esteteam.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • MagdaM 28 września, 2011

    Świetna metamorfoza – podkreślili wszystkie atuty twarzy i figury dziennikarki, no i to zdjęcie z profilu – genialne.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ