Friday, June 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Metamorfoza dla mężczyzn w Galerii Krakowskiej

Metamorfoza dla mężczyzn w Galerii Krakowskiej

Każda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieje na lepsze - także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń.

Metamorfoza dla mężczyzn 4-5. XI / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Każda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieje na lepsze – także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina odwagi, porada stylisty i nowa garderoba. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki każdego mężczyzny, dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej na „Metamorfozę dla mężczyzn”.

Metamorfoza dla mężczyzn 4-5. XI / fot. materiał prasowy

Metamorfoza dla mężczyzn 4-5. XI / fot. materiał prasowy

„Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie” – pisał w jednej ze swoich książek Andrzej Sapkowski. To jak odbierają nas inni, ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w relacjach z „płcią piękną”. Nie tylko klasycznie przystojni mężczyźni mają powodzenie, ale przede wszystkim mężczyźni oryginalni, wyraziści, ciekawi i dobrze ubrani. Warto zatem stworzyć swój niepowtarzalny, ale autentyczny styl, który pasuje do osobowości. Wielu mężczyzn nie jest jednak świadoma swoich zalet i wad i potrzebuje niezbędnej rady stylisty. Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/galeria.krakowska, każdy mężczyzna będzie mógł wziąć udział w konkursie, który pozwoli na zmianę wizerunku. Każdy, kto do 31 października 2014 r. odpowie na pytanie „dlaczego to właśnie on powinien wziąć udział w metamorfozie” ma szansę na profesjonalne doradztwo oraz zakupy o wartości 1000 zł ze stylistką Galerii – GOShĄ Kusper i jej teamem, a także na zmianę fryzury w salonie Strefa Fryzur. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa.

GOShA Kusper – jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Udziela eksperckich porad w mediach (m.in. TVP „Kawa czy Herbata”, Radio Kraków, Młoda Para) oraz opisuje styl polskich i zagranicznych gwiazd dla Gala.pl. Prowadziła edukacyjny program pt. „Męska Szafa” dla ISTV. Pracowała przy programie „Trinny i Susannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins Collage of Art&Design w Londynie oraz w London College of Fashion. Więcej informacji na www.goshakusper.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ