Sunday, May 19, 2024
Home / Moda  / Design  / MetaLOVE inspiracje

MetaLOVE inspiracje

Industrialne meble i dodatki, które zrewolucjonizują twoje postrzeganie design'u.

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Metalowe meble to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnego designu i industrialnych przestrzeni. To zupełnie inne spojrzenie na dom, który może być nie tylko przytulnym azylem, ale także królestwem stylu. Postaw na nieszablonowość.

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Meble metalowe znalazły swoje zastosowanie w wielu dziedzinach, począwszy od handlu, poprzez meble ogrodowe kończąc na sporcie. Wciąż kojarzone z wnętrzami przestronnymi, użytkowymi, rzadziej jako element wystroju… własnego domu. Takie myślenie to przeżytek, a nieszablonowość i niecodzienna stylistyka wcale nie muszą się wykluczać z funkcjonalnością. Choć może się wydawać, że metalowe akcesoria do domu to fanaberia, praktyka pokazuje, że za ich wyborem stoi wiele argumentów. Czas obalić mity i pokazać, dlaczego ten rodzaj mebli to rozwiązanie bezkompromisowe.

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Zalety mebli metalowych:

Niezniszczalność: O klasyczne meble należy się troszczyć, ba, trzeba obchodzić się z nimi jak z jajkiem. Bo co, gdy na nową sofę wylejesz sok lub obijesz komodę krzesłem? Nieestetyczny defekt zrujnuje całą twoją przestrzeń. W przypadku mebli i akcesoriów metalowych o tym kłopocie możesz zapomnieć. Niezwykła trwałość poparta wykonaniem z najwyższej jakości tworzyw zapewni ci komfort użytkowania nawet w najcięższych warunkach. Będziesz mogła też wybić sobie z głowy zabrudzenia, wpływ wilgoci i chwiejnej temperatury. Niezniszczalny design to przyszłość!

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Biblioteczka / fot. Rosanero.pl

Długotrwałe użytkowanie: Akcesoria z metalu poprzez swoją niezniszczalność mogą służyć nam przez długie lata. Jeśli nawet nieprzewidzianej awarii ulegnie jakaś ich część, możemy ją z łatwością wymienić. Nowoczesny design pozwala na znacznie więcej – wiele możliwości użytkowania. To, co było półką, pewnego dnia może stać się krzesełkiem. Tak właśnie działają meble przyszłości, pozostawiając wyobraźni pole do popisu swoim niedookreślonym kształtem. Dzięki temu nigdy się nie znudzą i będą wciąż zaskakiwać!

Półka / fot. Rosanero.pl

Półka / fot. Rosanero.pl

Użyteczność: na uwagę zasługują funkcjonalne walory metalowych mebli i akcesoriów domowego użytku. Za przykład niech posłuży nam szafka na buty. Mebel wysoce eksploatowany, raczej nie poddawany wielu zabiegom pielęgnacyjnym. A jednak stojący przy samym wejściu do mieszkania, a tym samym rzucający się od razu w oczy. Jak w tej roli sprawdzi się klasyczna drewniana szafeczka? Raczej sobie nie poradzi i już po miesiącu będzie wyglądała jak zmęczony życiem grat. A szafka z metalu? Jej nie straszne kopanie, psie pazury, błoto z gumiaków, ani wysokie szpilki. Rozsądne, prawda? Warto także dodać że metalowe produkty to raj dla tych, którym sprzątanie straszne. Czyści się je z ogromną łatwością.

Wieszak na ubrania / fot. Rosanero.pl

Wieszak na ubrania / fot. Rosanero.pl

Wygląd: wzbogacając swoje wnętrze o meble i dodatki wykonane z metalu, możesz być pewna, że nabierze ono zupełnie nowego wydźwięku. Łączenie klasyki z nowoczesnością to jeden z dominujących trendów wnętrzarskich. Metal nadaje także charakteru i budzi respekt.

Wieszak / fot. Rosanero.pl

Wieszak / fot. Rosanero.pl

Chcesz dodać metalowy akcent do swojego domu, ale nie wiesz od czego zacząć i boisz się ryzyka? Rosanero proponuje metalowe meble i dodatki, które fascynują designem, a jednocześnie nie są zbyt ciężkie i przytłaczające. Stylowe wieszaki na ubrania, które z pozoru wyglądają jak małe designerskie dekoracje ściany, wiszące półki o nieszablonowych kształtach, minimalistyczne wiszące szafki, czy wielofunkcyjne szafki na buty, czy parasole. To tylko niektóre z propozycji. Mały krok, duża zmiana.

Wieszak / fot. Rosanero.pl

Wieszak / fot. Rosanero.pl

We wcześniejszych wpisach doceniałyśmy już produkty Rosanero. Ich nowatorskie podejście do formy i funkcjonalność mebli zasługuje na pochylenie się nie nad firmą, jako całością, a nad poszczególnymi jej projektami. Co zainspiruje nas następnym razem?

Wieszak / fot. Rosanero.pl

Wieszak / fot. Rosanero.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ