Monday, May 27, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Męskie Granie zabrzmi w Warszawie!

Męskie Granie zabrzmi w Warszawie!

Zobacz kto wystąpi podczas Męskiego Grania w Warszawie.

Podczas Męskiego Grania w Warszawie, Marek Dyjak zagra z Molestą Ewenement. / fot. materiał prasowy

Już 2 sierpnia w Forcie Bema odbędzie się warszawska odsłona Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec. Przed publicznością zaprezentują się jedni z najlepszych polskich artystów – Grubson, Illusion, Molesta Ewenement, Nosowska, Nowe Sytuacje oraz SMOLIK. Udowodnią oni jak różnorodna i daleka od banału jest polska muzyka. Na scenie wystąpi także zespół utworzony specjalnie na tegoroczną trasę – Męskie Granie Orkiestra.

Podczas Męskiego Grania w Warszawie, Marek Dyjak zagra z Molestą Ewenement. / fot. materiał prasowy

Podczas Męskiego Grania w Warszawie, Marek Dyjak zagra z Molestą Ewenement. / fot. materiał prasowy

Męskie Granie to projekt, który wciąż ewoluuje, każdorazowo zaskakując artystycznymi eksperymentami. Zaproszeni twórcy odważnie przekraczają muzyczne granice, mieszając odmienne style, konwencje i wrażliwości. W tym roku postawiono przed nimi jeszcze jedno wyjątkowe zadanie – na warszawskiej scenie zinterpretują utwór, który wywarł największy wpływ na ich twórczość. Po swoje muzyczne inspiracje sięgną Grubson z Tymonem Tymańskim, Illusion, którego wspierać będzie L.U.C., grupa Molesta Ewenement, której towarzyszyć będzie Marek Dyjak, Nosowska, z którą gościnnie wystąpi SKUBAS, Nowe Sytuacje oraz SMOLIK, z którym zagrają Natalia Grosiak, Kev Fox i Jahiar Azim Irani. Pojawi się również zwycięzca Nowego Męskiego Grania – Patrick The Pan.

Doskonałej muzyce towarzyszyć będzie także wyjątkowa oprawa multimedialna, która sprawia, że świat dźwięków przenika się z obrazem, tworząc spójną artystyczną całość.

Doskonałej muzyce towarzyszyć będzie także wyjątkowa oprawa multimedialna, która sprawia, że świat dźwięków przenika się z obrazem, tworząc spójną artystyczną całość. / fot. materiał prasowy

Na zakończenie koncertu w Forcie Bema wystąpi Męskie Granie Orkiestra – zespół utworzony specjalnie na tegoroczną trasę koncertową. Złożona z dziesięciu wyjątkowych muzyków supergrupa wymyka się wszystkim schematom, stanowiąc synergię osobowości, talentu i wrażliwości jej członków. Już 2 sierpnia w Warszawie zespół zinterpretuje legendarne utwory polskiej sceny muzycznej. Na scenie Męskie Granie Orkiestra wspierać będą Natalia Grosiak, Nosowska, SKUBAS oraz Tomasz Lipa Lipnicki.

Doskonałej muzyce towarzyszyć będzie także wyjątkowa oprawa multimedialna, która sprawia, że świat dźwięków przenika się z obrazem, tworząc spójną artystyczną całość. Na szczególną uwagę zasługuje oprawa występu Męskie Granie Orkiestra – projekcje ilustrujące koncert grupy wydobywają bowiem ukryte w muzyce emocje.

Na koncercie prowadzona będzie akcja „18+” promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i sprzedaży piwa wyłącznie osobom pełnoletnim.

Więcej o Męskim Graniu na: www.meskiegranie.pl

Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

A u nas konkurs, wygraj bilety na Męskie Granie w Żywcu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ