Friday, April 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Męski masturbator: idealny pomysł na prezent

Męski masturbator: idealny pomysł na prezent

Wybór męskich masturbatorów jest ogromny

Ilustracja do artykułu o masturbatorach

Korzystanie z masturbatorów to nie tylko chwila przyjemności i rozładowanie napięcia / fot. Sharon Garcia / Unsplash

O kobiecych gadżetach sprawiających przyjemność można pisać eseje. Wybór wibratorów, masażerów, dild jest nieograniczony. Panie chętnie obdarowują się takimi seksownymi prezentami i bez skrępowania o tym mówią. Jak się okazuje, wybór męskich masturbatorów jest równie duży, jednak mało który z mężczyzn odważa się dokonać takiego zakupu. Świąteczny czas to czas prezentów, więc czas ich w tym wyręczyć!

 

Masturbacja: sama dobrze wiesz, jak relaksuje. Dzięki niej poznajesz swoje ciało, uczysz się, co dla niego jest najprzyjemniejsze, przeżywasz chwile błogiego odprężenia i masz przestrzeń na snucie fantazji, które możesz później realizować z ukochanym. Już dawno nie jest to temat tabu, ani powód do wstydu. Bywa, że w relacji są chwile, które musicie spędzić osobno, ale skok w boku nie wchodzi przecież w grę. Na takie właśnie momenty ty masz swój wibrator, a on…?

A może masz przyjaciela, któremu nie wiedzie się w relacjach z kobietami i jedynym sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego jest masturbacja? Niezależnie od tego, z myślą o jakim mężczyźnie mowa, tak seksowny prezent będzie strzałem w dziesiątkę! To bowiem ten rodzaj prezentu, o którym niejeden marzy, ale waha się podjąć decyzję i dokonać zakupu.

Nie wiesz jaki masturbator wybrać i czym kierować się przy zakupie? Oto nasz mały poradnik!

Masturbator męski: Co to jest i jak wybrać?

masturbator

Masturbator Fleshlight prezentuje „Girls” – serię męskich masturbatorów, będących replikami intymnych sfer najpopularniejszych aktorek filmów dla dorosłych / fot. Sekrecik

Masturbatory to męskie gadżety erotyczne, służące do masażu penisa, które wbrew swojej nazwie nie są przeznaczone wyłącznie do sprawiania sobie przyjemności w pojedynkę, ale nierzadko są ciekawym dodatkiem do wspólnych zabaw, czy gry wstępnej. Ich oferta na rynku jest naprawdę bardzo szeroka i nietrudno zginąć w gąszczu propozycji różnych marek.

Istnieją modele jednorazowe, wielokrotnego użytku, gładkie, wzbogacone o wypustki, dyskretne (np. w kształcie puszki) lub realistyczne, odwzorowujące żeńskie narządy intymne.

Jak wybrać ten najlepszy masturbator i sprawić mężczyźnie moc niezapomnianych wrażeń?
Najistotniejszą rzeczą przy zakupie tego typu zabawki jest bezpieczeństwo. Można oszczędzić i wybrać tanią, bezmarkową, ale jest to ryzykowne dla zdrowia ze względu na wątpliwej jakości materiał, z którego ją wykonano. Dobrej jakości tworzywo nie tylko zminimalizuje ewentualne reakcje alergiczne, ale także pozwoli doświadczyć jeszcze mocniejszych doznań. Warto także zwrócić uwagę na możliwość czyszczenia gadżetu.
Mało praktycznym prezentem będzie zakup masturbatora jednorazowego, chyba, że miałby być to prezent tylko na chwilową rozłąkę. O wiele trwalsze, i gwarantujące mocniejsze doznania są te wielokrotnego użytku.

masturbator męski

Fleshlight prezentuje „Girls” – serię męskich masturbatorów, będących replikami intymnych sfer najpopularniejszych aktorek filmów dla dorosłych / fot. Sekrecik

Jeśli planujesz niespodziankę dla singla i znasz typ jego wymarzonej kobiety, to możesz zdecydować się na jeden z gadżetów, jakie w swojej ofercie ma najbardziej ceniona marka męskich zabawek erotycznych: Fleshlight.

To masturbatory kształtem przypominające latarkę, a każdy z nich jest stworzony we współpracy z gwiazdą porno.

O co chodzi? Sławne aktorki zdecydowały się na odlew swoich wagin / ust / pup, by użytkownik w trakcie zabawy mógł fantazjować o seksie z wybraną z nich! Pomysłowe, prawda?

Jakie są korzyści z używania masturbatorów?

masturbator męski

Poznajcie „Ice” od Fleshlight – serię męskich masturbatorów, w całości wykonanych z unikalnego, transparentnego materiału SuperSkin, który w dotyku wiernie imituje miękkość ludzkiej skóry / fot. materiały Sekrecik

Korzystanie z tego typu urządzeń to nie tylko chwila przyjemności i rozładowanie napięcia. To – jak już wspomnieliśmy we wstępie – może być także element gry wstępnej, urozmaicenie seksu, ale także rozwiązanie dla panów borykających się z problemem przedwczesnego wytrysku.

Używanie masturbatora wówczas może być dobrym treningiem wytrzymałości i panowania nad zbyt wczesnym finiszem.

Wiesz już, że to intrygujący i niecodzienny pomysł na prezent. Kliknij tutaj, by zobaczyć całą ofertę nowoczesnych, bezpiecznych i różnorodnych masturbatorów i podaruj doświadczenia!

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Mona 1 czerwca, 2019

    blog Michała to mój hit w tym miesiącu, fajna lektura polecam ubawiłam się https://www.sztucznawagina.pl/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ