Monday, June 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Męska pigmentacja? Poznaj jej tajniki podczas Konferencji w Warszawie!

Męska pigmentacja? Poznaj jej tajniki podczas Konferencji w Warszawie!

Sposób na wypadające włosy

micropigmentation

Szkolenie / fot. materiały prasowe

Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała, ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne takie wydarzenie. Jedyne i wyjątkowe, bo poświęcone tematyce wyłącznie męskiej pigmentacji. Dlaczego akurat ta dziedzina? Ponieważ przybywa klientów – mężczyzn, którzy w zabiegach tego typu widzą szansę dla siebie. Jeszcze szybciej przybywa mężczyzn, którzy też chcą sprawdzić się w zawodzie linergisty, a w dniach 16-17 listopada 2019 roku, nadarzy się do tego jedyna taka okazja!

 

Konferencja THE WORLD OF MICROPIGMENTATION będzie miała miejsce w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mrówka. Z wszystkimi zainteresowanymi tematyką męskiej pigmentacji, spotykać się będą osobistości z branży, goście specjalni oraz eksperci. Wydarzenie przyniesie mnóstwo praktyki, bo na to stawia organizator – Agnieszka Zapała, która znana jest na rynku z projektu Naturalny Permanentny.


 

Każdego roku Konferencja THE WORLD OF MICROPIGMENTATION dotykać będzie innego tematu. W związku z tym, że 2019 rok upłynie pod znakiem męskiej pigmentacji, która staje się coraz popularniejsza, wydarzenie to zyskało na przydomku „Man’s World”. Chcemy Wam pokazać, że niechirurgiczne metody walki z wypadającymi włosami, maskowaniem blizn i kamuflowaniem niedoskonałości występujących na skórze głowy, są bezpieczne i przynoszą bardzo dobre efekty.

 

O tym, w jaki sytuacjach znajduje zastosowanie technika mikropigmentacji, przeczytacie na stronie https://www.mikrohair.pl/. Bilety na tę Konferencję możecie zakupić pod adresem https://www.wofm.eu/. Znajdziecie tu ponadto inne ważne informacje dotyczące tego wydarzenia.

 

Jeśli zależy Wam na tym, by od podszewki poznać branżę mikropigmentacji męskiej, zaznajomić się z tematami skóry głowy, zarostu, kamuflażu i pracy ze strukturą blizn, pigmentacji powiek, brwi i ust, a także trychologii, nie może Was tam zabraknąć. To także świetna okazja, by przekonać się o tym, jak ważne jest narzędzie lasera w pracy linergisty, ile niesie ze sobą możliwości.

 

Miejsc ubywa, a chętnych wciąż przybywa, dlaczego nie czekaj. Zagwarantuj sobie obecność podczas listopadowego wydarzenia, a my zapewniamy, że nie pożałujesz!

 

źródło: Partner MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ