Sunday, June 16, 2024
Home / Moda  / Męska moda skarpetkowa: Sportowa biel czy wyjątkowe kolory?

Męska moda skarpetkowa: Sportowa biel czy wyjątkowe kolory?

Przekonaj go, że w kolorowych mu do twarzy

Skarpetki męskie

Męskie skarpetki dają stylistom szerokie pole do popisu / fot. materiały Partnera

Skarpetki to bardzo ważny element każdej stylizacji. Specjaliści od etykiety lubią opowiadać o odpowiednim stosunku spodni do butów. Oczywiście nie ma wątpliwości, że koszule, jeansy a nawet dodatki mogą odmienić każdą stylizację nie do poznania. Jednak rozmawiając o tym, nie możemy zapominać o najbardziej niedocenianym elemencie ubioru – męskich skarpetkach. Jakie są najnowsze trendy w skarpetkowej modzie męskiej?

 

Kolorowe skarpetki

Nie ma wątpliwości, że największym hitem ostatnich lat są kolorowe skarpetki. Najlepiej, kiedy są noszone nie do pary! Marka Dedoles oferuje szeroki wybór oryginalnych skarpetek o wyjątkowym i zabawnym designie, które mogą podnieść atrakcyjność każdej stylizacji. Skarpetki te mogą być doskonałym tematem do rozpoczęcia rozmowy na imprezie oraz mogą stanowić wyrazisty dodatek.

skarpety męskie

fot. materiały Partnera

Sportowe skarpety retro

Pamiętasz jeszcze modę na wysokie skarpetki z lat 90.? Szanowny gentlemanie, można je było nosić do wszystkiego. Noszono je ze spodenkami sportowymi, zwykłymi spodenkami, a nawet jeansami. Na szczęście ta moda wraca na ulice w swojej najlepszej postaci i stanowi doskonały wybór dla hipsterów, sportowców oraz zwykłych chłopaków.
Pamiętaj tylko, aby Twój ubiór zawsze był spójny i wyszukany. Jeśli zamierzasz pochwalić się swoimi skarpetami, rób to z gracją. Nie próbuj ukryć skarpetek do kostki, które dyskretnie wystają z Twoich butów. Jeśli chodzi o modę, może się okazać, że nie masz w sobie tak dużo pewności siebie. Lepiej pochwal się nimi w stylu retro!

skarpetki męskie

fot. materiały Partnera

Skarpetki odzwierciedlające osobowość

Te skarpetki pozwalają wyrazić siebie. Praktycznie w każdym temacie. Twoje hobby, pasje, ulubione kolory, wzory i kształty. Lubisz piwo? Jesteś molem książkowym? A może preferujesz egzotyczne wzory? Te skarpetki odzwierciedlają Twój wewnętrzny świat. Doskonale pasują nie tylko do formalnych butów, ale również do modnych białych sneakersów. Ponadto zalecamy noszenie ich w połączeniu z modnym kapeluszem, szortami lub maseczką.

 

Skarpetki na co dzień

To jest jedyny rodzaj skarpetek, jakiego nie może zabraknąć w Twojej szufladzie. Są niezawodne i zawsze stylowe oraz idealne dla osób, które nie lubią gonić za modą. Wypróbuj klasyczne jednokolorowe modele, ale sięgnij też po bardziej wyszukane abstrakcyjne wzory. Jesteś konserwatystą, który nie lubi eksperymentować lub po prostu zawsze musisz wyglądać doskonale w pracy? Te skarpetki to najlepszy wybór dla Ciebie.

męskie nogi w skarpetkach

fot. materiały Partnera

Raczej krótkie niż długie

Lubisz nosić mokasyny lub huarachy z odkrytymi kostkami? Mamy nadzieję, że takich eleganckich butów nie nosisz na gołą stopę ani z żadnymi tandetnymi skarpetami. W modzie męskiej od pewnego czasu wyraźnie jest widoczny pewien trend – krótkie skarpetki. To nowość dla większości gentlemanów, ale z pewnością może zmienić ich spojrzenie na modę.

 

Męskie skarpetki są także niezwykle uniwersalne. Można je nosić w stylizacjach swobodnych i biznesowych. Dobrze wyglądają z garniturem, jak i w zabawnej stylizacji. Wybieraj spośród różnych skarpetek, w tym sportowych, do pieszych wycieczek, podróży i kompresyjnych. Ponadto znajdziesz bogaty wybór materiałów, od termoregulacyjnych, przez antybakteryjne po klasyczną bawełnę. Długość także ma znaczenie. Wysokie, do kostki lub krótkie skarpety. Wybór należy do Ciebie!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ