Saturday, May 25, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Męska elegancja

Męska elegancja

Elegancko ubrany mężczyzna roztacza wokół siebie aurę pewności siebie. Chcesz zobaczyć dobrze ubranego mężczyznę

Elegancko ubrany mężczyzna roztacza wokół siebie aurę pewności siebie. Tak niewielu przedstawicieli płci brzydkiej sięga ostatnimi czasy po marynarkę i krawat czy garnitur, że kiedy już widzimy jednego w dopasowanej i modnej stylizacji, rzeczywiście jego widok robi na nas wrażenie.

Nieważne w jakim wieku jest mężczyzna, obecność w szafie ponadczasowej klasyki nawiązującej do najmodniejszych trendów sezonu zawsze znajdzie swoje uzasadnienie.

GIACOMO CONTI wiosna/lato 2014 

GIACOMO CONTI wiosna/lato 2014

Zdjęcie 1 z 10

Kolekcja Sun and the City / fot. materiał prasowy

 

Posiadająca swe salony w największych polskich miastach takich jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław, marka GIACOMO CONTI umiejętnie łączy lekki, gustowny design z wysoką jakością produktów, gwarantowaną wyszywaniem w polskich szwalniach.

Lookbooki z najnowszej kolekcji Sun and the City wyraźnie zdradzają fascynację słoneczną pogodą i miejskim szykiem. Przeważają w nich najmodniejsze kolory sezonu wiosna/lato 2014 – błękity i granaty, niebieski wpadający w szarość, złamana biel i kilka żywych mocnych barw, a całość stylizacji łączy ze sobą różne wzory (np. krata i grochy z gładkimi tkaninami).

[Not a valid template]

Z kolei wśród garniturów ślubnych i biznesowych odnajdziemy m.in. lekkie fasony z delikatnym, promowanym w sezonie połyskiem zapewnianym przez połączenie wełny z jedwabiem i smokingowe wykończenia. Trend luksusu w pełnej krasie.

Chcesz wiedzieć więcej o marce: www.giacomo.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Przemek 26 maja, 2014

    najfajniesza żólta i biebieska marynarka 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ