Monday, April 15, 2024
Home / Kultura  / Mela Koteluk „Święty Chaos” (posłuchaj)

Mela Koteluk „Święty Chaos” (posłuchaj)

„Święty Chaos” to pierwszy audioserial w Polsce. Został napisany całkowicie z myślą o wersji audio przez scenarzystę i pisarza, Cezarego Harasimowicza. Audiobook jest pierwszą formą w jakiej opowieść ta ujrzy światło dzienne, poprzedzając tym samym

Audioserial "Święty chaos"

Audioserial "Święty chaos" / fot. materiał prasowy

„Święty Chaos” to pierwszy audioserial w Polsce. Został napisany całkowicie z myślą o wersji audio przez scenarzystę i pisarza, Cezarego Harasimowicza. Audiobook jest pierwszą formą w jakiej opowieść ta ujrzy światło dzienne, poprzedzając tym samym wydanie papierowe i wersję filmową „Świętego Chaosu”.

Audioserial "Święty chaos"

Audioserial „Święty chaos” / fot. materiał prasowy

Sensacja, powieść szpiegowska, political- i science-fiction w jednym. To historia, jakiej w polskiej popkulturze jeszcze nie było! W audioserialu w reżyserii Krzysztofa Czeczota w kreacje aktorskie wcielili się Grażyna Wolszczak, Robert Więckiewicz, Danuta Stenka, Olga Bołądź, Anna Czartoryska, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Łukasz Simlat i wielu innych.

Muzykę na potrzebę audiobooka skomponował Michał Lorenc, a singiel promujący nagrała Mela Koteluk.(źródło:materiał prasowy)

Premiera pierwszego sezonu – 12 października – tylko na Audioteka.pl

Posłuchaj singla!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ