Sunday, May 9, 2021
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Meghan Markle: Kim jest narzeczona księcia Harry`ego?

Meghan Markle: Kim jest narzeczona księcia Harry`ego?

To ona usidliła księcia Harrego!

Meghan Markle

Meghan Markle / fot. Wiki

Stało się! Piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, książę Harry, żeni się. Jego wybranką jest 36-letnia Amerykanka, Meghan Markle. Harry i Meghan są parą zaledwie od lipca 2016 roku, ale od jakiegoś czasu mówiło się, że książę planuje oświadczyć się starszej od niego aż o 4 lata narzeczonej 


O zaręczynach poinformował na Titterze pałac Kensington. Ślub Meghan i Harry’ego odbędzie się prawdopodobnie już wiosną przyszłego roku.
To z pewnością największe wydarzenie na królewskim dworze od ślubu księcia Williama z Kate Middelton w 2011 roku. Wszystko na to wskazuje, że uroczystość będzie miała charakter religijny. Chodzą plotki, że przygotowania ruszyły. Królewscy wedding plannerzy opracowują już przepis na niepowtarzalny tort, obmyślają listę gości, a bukmacherzy z wypiekami na twarzy typują cel podróży poślubnej.

To również pierwszy raz od 1937 roku, kiedy następca tronu weźmie za żonę Amerykankę. Wydawało by się, że Królowa Elżbieta znana z konserwatywnych poglądów nie polubi wybranki księcia. Tymczasem babcia Harry`ego już dawno udzieliła parze błogosławieństwa. Królowej Elżbiecie nie przeszkadza nawet fakt, że Meghan jest rozwódką!

Aktorka, znana głównie z roli w serialu „Suits”, gdzie wciela się w rolę Rachel, nie unika pokazywania się na ściankach, a ponadto chętnie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. Do tej pory nie było to mile widziane na dworze królewskim. Celebrytka nie ukrywa, że ma afroamerykańskie korzenie, uwielbia podróże, udziela się charytatywnie, a na początku aktorskiej kariery wzięła udział w rozbieranej sesji.


Książę Harry pomimo opinii rozrabiaki, nie narzekał na zainteresowanie płci pięknej.
Jego kolejne romanse były szeroko komentowane w prasie światowej. Według badań spora część Brytyjek wiele by dała za zainteresowanie księcia swoją osobą. Niestety książę Harry jako kawaler to już przeszłość, a nam pozostaje życzyć mu szczęścia na nowej drodze.

Monika Tracz

Review overview
NO COMMENTS

POST A COMMENT

Chcę być informowany/a o odpowiedziach