Saturday, April 13, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Meghan Markle: Kim jest narzeczona księcia Harry`ego?

Meghan Markle: Kim jest narzeczona księcia Harry`ego?

To ona usidliła księcia Harrego!

Meghan Markle

Meghan Markle / fot. Wiki

Stało się! Piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, książę Harry, żeni się. Jego wybranką jest 36-letnia Amerykanka, Meghan Markle. Harry i Meghan są parą zaledwie od lipca 2016 roku, ale od jakiegoś czasu mówiło się, że książę planuje oświadczyć się starszej od niego aż o 4 lata narzeczonej 


O zaręczynach poinformował na Titterze pałac Kensington. Ślub Meghan i Harry’ego odbędzie się prawdopodobnie już wiosną przyszłego roku.
To z pewnością największe wydarzenie na królewskim dworze od ślubu księcia Williama z Kate Middelton w 2011 roku. Wszystko na to wskazuje, że uroczystość będzie miała charakter religijny. Chodzą plotki, że przygotowania ruszyły. Królewscy wedding plannerzy opracowują już przepis na niepowtarzalny tort, obmyślają listę gości, a bukmacherzy z wypiekami na twarzy typują cel podróży poślubnej.

To również pierwszy raz od 1937 roku, kiedy następca tronu weźmie za żonę Amerykankę. Wydawało by się, że Królowa Elżbieta znana z konserwatywnych poglądów nie polubi wybranki księcia. Tymczasem babcia Harry`ego już dawno udzieliła parze błogosławieństwa. Królowej Elżbiecie nie przeszkadza nawet fakt, że Meghan jest rozwódką!

Aktorka, znana głównie z roli w serialu „Suits”, gdzie wciela się w rolę Rachel, nie unika pokazywania się na ściankach, a ponadto chętnie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. Do tej pory nie było to mile widziane na dworze królewskim. Celebrytka nie ukrywa, że ma afroamerykańskie korzenie, uwielbia podróże, udziela się charytatywnie, a na początku aktorskiej kariery wzięła udział w rozbieranej sesji.

 

His Royal Highness Prince Henry of Wales and Ms. Meghan Markle are engaged to be married. The Prince of Wales made this announcement this morning: His Royal Highness The Prince of Wales is delighted to announce the engagement of Prince Harry to Ms. Meghan Markle. The wedding will take place in Spring 2018. Further details about the wedding day will be announced in due course. His Royal Highness and Ms. Markle became engaged in London earlier this month. Prince Harry has informed Her Majesty, The Queen and other close members of his family. Prince Harry has also sought and received the blessing of Ms. Markle’s parents. The couple will live in Nottingham Cottage at Kensington Palace.

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)


Książę Harry pomimo opinii rozrabiaki, nie narzekał na zainteresowanie płci pięknej.
Jego kolejne romanse były szeroko komentowane w prasie światowej. Według badań spora część Brytyjek wiele by dała za zainteresowanie księcia swoją osobą. Niestety książę Harry jako kawaler to już przeszłość, a nam pozostaje życzyć mu szczęścia na nowej drodze.

Monika Tracz

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ