Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Design  / Jedno miejsce, tysiące inspiracji

Jedno miejsce, tysiące inspiracji

Gdzie szukać mebli i inspiracji? Gdzie w jednym miejscu obejrzeć jak najwięcej różnych propozycji? Gdzie w dobrej cenie kupić wysokiej jakości rzeczy do domu? Wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic podajemy adres – Aleje Jerozolimskie 200,

Gdzie szukać mebli i inspiracji? Gdzie w jednym miejscu obejrzeć jak najwięcej różnych propozycji? Gdzie w dobrej cenie kupić wysokiej jakości rzeczy do domu? Wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic podajemy adres – Aleje Jerozolimskie 200, czyli Centrum Mebli i Oświetlenia MEGA MEBLE.

Mega Meble - jedno miejsce, tysiące inspiracji

Zdjęcie 1 z 9

Kuchnia Angielska

Centrum MEGA MEBLE to miejsce wyjątkowe. Pod jednym dachem znajduje się tu około 40 salonów z bardzo różnorodną ofertą. Możesz wybrać idealne meble do sypialni, salonu, gabinetu i pokoju dziecięcego, zamówić meble kuchenne na wymiar, wypróbować najlepsze materace lub znaleźć ciekawe dodatki i dekoracje. Marzysz o grze we snookera we własnym domu, fotelu masującym albo o spektakularnym morskim akwarium? W MEGA MEBLE to wszystko znajdziesz.

[Not a valid template]

Na styl wnętrza ogromny wpływ mają również tkaniny. Wielką zaletą Centrum MEGA MEBLE jest największa w Warszawie oferta tkanin dekoracyjnych i obiciowych firmy Rad-Pol. Oglądając ekspozycje, możesz szukać inspiracji i ciekawych pomysłów. To szczególnie ważne dla osób, które jeszcze nie mają wyrazistej wizji przyszłego wnętrza. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Zadawaj pytania sprzedawcom – na pewno udzielą dobrych rad i dodatkowych informacji. Może wybrany przez Ciebie mebel jest do zamówienia w niestandardowym wykończeniu i wymiarach? Koniecznie poproś o katalogi, bo to, co zobaczysz na ekspozycji, to tylko ułamek oferty.

Centrum MEGA MEBLE to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą urządzić kompletne wnętrze od A do Z. Już od siedmiu lat oferuje meble, praktyczne rozwiązania i inspiracje. Jest cenione przez klientów, którzy wracają, żeby znaleźć kolejny mebel lub poszukać pomysłów na ocieplenie wnętrza.

Centrum MEGA MEBLE, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.mega-meble.pl

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ