Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Design  / Mega Meble – centrum spełniania marzeń

Mega Meble – centrum spełniania marzeń

Czy to szukając natchnienia do aranżacji własnego mieszkania od podstaw, czy polując na drobiazg, który nada mu niepowtarzalny klimat, koniecznie trzeba odwiedzić warszawskie Centrum Mebli i Oświetlenia Mega Meble.

Czy to szukając natchnienia do aranżacji własnego mieszkania od podstaw, czy polując na drobiazg, który nada mu niepowtarzalny klimat, koniecznie trzeba odwiedzić warszawskie Centrum Mebli i Oświetlenia MEGA MEBLE.

Centrum Mebli i Oświetlenia MEGA MEBLE

Zdjęcie 1 z 4

fot. materiał prasowy

 

Pod jednym dachem działa tu około 40 salonów, w których można wybrać idealne meble do sypialni, salonu, gabinetu i pokoju dziecięce- go. Trudno gdzie indziej w Warszawie znaleźć taką różnorodność stylów w dobrych cenach! Są tu meble nawiązujące formami i zdobienia- mi do dawnych epok, ale i te czerpiące z naj- nowszych trendów, co pozwala znaleźć coś dla siebie zarówno miłośnikom ponadczasowej klasyki jak i ludziom na wskroś nowoczesnym.

Kto nie zdecydował jeszcze, w jakim stylu chce urządzić mieszkanie czy dom, decyzję ułatwią mu prezentowane tu aranżacje. Można tu też zamówić meble kuchenne na wymiar czy wy próbować najlepsze na rynku materace (tak, wybór materaca to sprawa poważna. Nie ma modelu materaca, który byłby odpowiedni dla każdego. Tylko jego wymiary można określić bez problemu, twardość i rodzaj wypełnienia warto osobiście wypróbować!). Kogo interesu- je gustowne oświetlenie, klimatyczne dodatki i tkaniny dekoracyjne, też poczuje się we wła- ściwym miejscu. Zwłaszcza tkaniny to fantastyczny sposób na nadanie własnemu wnętrzu spójnego charakteru lub dokonania w nim wielkiej metamorfozy.

Wielką zaletą Centrum MEGA MEBLE jest największa w Warszawie oferta tkanin dekoracyjnych i obiciowych firmy Rad-Pol. Zasłony w kwiaty będą pasowały do wnętrz w stylu country, jednobarwne role- ty dodadzą wnętrzu nowoczesności, a bogate adamaszkowe obicia świetnie będą wyglądały na klasycznych meblach. Można wybierać i przebierać, korzystając z fachowej pomocy sprzedawców, którzy czekają na pytania, by móc doradzić i udzielić dodatkowych informacji. Może się przecież okazać, że wybrany mebel można zamówić w niestandardowym wykończeniu i wymiarach.  A może ktoś marzy o własnym stole do snookera lub okazałym morskim akwarium? Spełniamy i takie marzenia.

Centrum Mebli i Oświetlenia MEGA MEBLE, Warszawa,

Aleje Jerozolimskie 200

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.mega-meble.pl

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Cryptonia Market 12 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/mega-meble-centrum-spelniania-marzen/ […]

 • https://novushub.com/hindi-gana-video/ 15 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/mega-meble-centrum-spelniania-marzen/ […]

 • ignou reports 15 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/mega-meble-centrum-spelniania-marzen/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ