Friday, June 14, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / NOWE MIEJSCE: Klinika Medycyna Urody

NOWE MIEJSCE: Klinika Medycyna Urody

Szukasz nowych metod poprawy urody? Masz dość klasycznych zabiegów, niosących za sobą duże ryzyko? Śledzisz nowinki urodowe i uwielbiasz sprawdzać działanie różnych zabiegów na własnej skórze? W Warszawie otworzyła się właśnie rewolucyjna Klinika Medycyna Urody.

fot. Klinika Medycyny Urody

Na warszawskim Mokotowie pojawiło się nowe miejsce – Klinika Medycyna Urody. „Miasto Kobiet” miało okazję zapoznać się z ofertą Kliniki oraz zwiedzić jej wnętrze podczas inauguracyjnej konferencji.

fot. Klinika Medycyny Urody

Medycyna Urody przygotowała dla swoich Klientów komplementarną ofertę zabiegów oraz terapii z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii.

Inicjatorką przedsięwzięcia, współwłaścicielką oraz Prezesem Zarządu Kliniki jest Bożena Artemjew, doświadczony psycholog, terapeuta i manager.

Głównym celem inauguracyjnej konferencji było zapoznanie dziennikarzy z nowoczesną metodą terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta oraz osocza bogatopłytkowego. W innych krajach już od kilku lat komórki macierzyste z powodzeniem wykorzystywane są do wielu zabiegów medycyny estetycznej (między innymi usuwania zmian potrądzikowych i zmarszczek), mają one również szerokie zastosowanie w zabiegach chirurgii plastycznej. Ta nowoczesna metoda zapewnia najwyższe bezpieczeństwo – komórki pobrane z własnego organizmu pacjenta eliminują ryzyko odrzucenia przeszczepionej tkanki.

Klinika rozpoczęła działalność w sierpniu w przestronnym i nowoczesnym lokalu przy ul. Domaniewskiej 39A w Warszawie w budynku Horizon Plaza.

Oceń artykuł
4 komentarze
 • ola 28 września, 2012

  Odwiedził już ktos klinikę Medycyna Urody?
  Chciałabym zasięgnąć opinii, bo mieści się niedaleko mojej pracy i spróbowałabym, a bez polecenia jakos nie mam odwagi.
  Pozdrawiam i z góry dziękuj,ę za odpowiedź 🙂

 • Tosia 25 października, 2012

  Hej, ja od otwarcia chodzę regularnie na zabiegi do Medycyny Urody, zresztą moja mama i siostra również:) Wszystkie korzystamy z medycyny estetycznej, z kosmetologii oraz ja czasem robię sobie manicure itp. Naprawdę polecam tą klinikę, chodzę do dwóch lekarek, Pani Edyty i Pani Eli – obydwie są fantastyczne, nie oddam się już w ręce nikogo innego:) Obydwie lekarki są bardzo, bardzo otwarte, są szczere, nie namawiają na niepotrzebne zabiegi, można z nimi o wszystkim porozmawiać. No i za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. Szczególnie zadowolona jestem z zabiegów osoczem bogatopłytkowym- prepart wykonany z własnej krwi. Dzięki niemu moja skóra odżyła:) Naprawdę klinika jest super, świetni, doświadczeni lekarze, dodatkowo piękne wnętrza:) Pozdrawiam!

 • anetak 4 grudnia, 2012

  ja byłam i nie żałuje a nawet może za jakiś czas ponownie odwiedzę 🙂 Polecam konsultacje z doktorem Ireneuszem Łątkowskim w klinice ww.chp.pl

 • kaśka 28 lutego, 2018

  Też tam byłam ostatnio, okazało się że zmienili nazwę i teraz to Horizon Medical Center 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ