Monday, February 26, 2024
Home / Kultura  / Medcyna piękności

Medcyna piękności

Kobiety coraz częściej decydują się na poprawę swojego wyglądu. Są bardziej świadome i poszukują informacji do kogo się zwrócić, czego oczekiwać.

Medycyna Piękności

fot. materiał prasowy

Kobiety coraz częściej decydują się na poprawę swojego wyglądu. Są bardziej świadome i poszukują informacji do kogo się zwrócić, czego oczekiwać i na co się w związku z różnymi zabiegami przygotować.

Medycyna Piękności

fot. materiał prasowy

Przed podjęciem decyzji o terapii problemu lub wady ważne jest zaznajomienie się z ryzykiem powziętych decyzji i metod.

Wiele osób informacji na ten temat szuka w Internecie, jednak często trudno jest odróżnić opinie obiektywne i wiarygodne od nieprofesjonalnych i pisanych pod wpływem emocji.

Wydawnictwo Lekarskie PZWL wydało najnowszą książkę – „Medycyna piękności” dr Marii Noszczyk – lekarza dermatologa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Książka odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. W przystępnej formie opisano najczęstsze problemy dermatologii kosmetycznej i chirurgii estetycznej, m.in. defekty skórne, zmiany urody związane z wiekiem, choroby włosów, zasady pielęgnowania ciała oraz metody zachowawczego i chirurgicznego poprawiania natury.

Tylko teraz rabat 25% www.wydawnictwopzwl.pl/dziedziny-okolomedyczne/kosmetyka-i-kosmetologia/prd,medycyna-pieknosci,rid,261663.html

Bądź piękna na wiosnę!

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ