Tuesday, May 28, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Medycyna estetyczna nam się należy!

Medycyna estetyczna nam się należy!

Lek. med. Urszula Brumer opowiada o tym, co zmotywowało ją do stworzenia kliniki Dr Urszula Brumer Medycyna Urody oraz o tym, jak medycyna estetyczna zmienia życie kobiet.

Medycyna Estetyczna nam się należy! dr Urszula Brumer

dr Urszula Brumer, fot. arch. własne

Szkoda czasu i energii na starzenie się. Potraktujmy wreszcie zdobycze medycyny estetycznej tak jak należy, czyli jako prawo kobiet do tego, by piękniej żyć.

Medycyna Estetyczna nam się należy! dr Urszula Brumer

dr Urszula Brumer, fot. arch. własne

O tym, że szkoda czasu na starzenie się, i o tym, jak medycyna estetyczna zmienia życie kobiet, opowiada lek. med. Urszula Brumer

Już tak długo prowadzę klinikę oferującą usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, że zdobyłam ogromne doświadczenie i zgromadziłam bardzo wiele obserwacji. Lubię to, co robię. Więcej – to moja pasja. Jestem kobietą i przeżywam swoje życie oraz doświadczam świata po kobiecemu – poprzez emocje, intuicję i serce.
Do wszystkiego dochodziłam sama. Nie pojawił się w moim życiu królewicz na białym koniu i nie wyzwolił mnie, jak również nie rzucił do moich stóp zamku i bogactw. Jak większość kobiet zmagałam się z upiorami dzieciństwa i kompleksami. Włożyłam bardzo dużo pracy i energii w odzyskiwanie siebie i budowanie mojej firmy. W trakcie tej podróży odkryłam, że jestem kobietą biegnącą z wilkami i tak jak wilk raczej odgryzę sobie łapę w sytuacji zagrożenia, niż się poddam. Uczucie, jakie towarzyszyło temu odkryciu, poczucie tej siły i odpowiedzialności za własne życie, jest nie do opisania.

Napisałam wstęp o sobie, aby pokazać, że wiem, co to znaczy być kobietą słabą i kobietą silną. Znam cenę i korzyści bycia w obu postaciach. I właśnie to spowodowało, że podjęłam decyzję i wysiłek stworzenia kliniki oferującej usługi, które pomagają zmieniać życie moich klientek na lepsze.
Kobiecy potencjał i kobieca moc są tak potężne, że aby je stłumić, wprowadzono patriarchat i próbuje się nam wmówić, że to ma sens i znaczenie. NIE MA! A do tego bardzo zaburzyło równowagę energetyczną naszego świata. Tymczasem dla prawidłowo funkcjonujących relacji osobistych i zawodowych potrzebna jest równowaga.
Aby ta równowaga mogła zaistnieć, konieczne jest wyzwolenie u kobiet ich potencjału i mocy. To potrzebne nam samym i reszcie świata. Dlaczego o tym piszę? Co to ma wspólnego z medycyną estetyczną? Ano ma! W trakcie rozwoju mojej firmy – i mojego rozwoju jako kreatorki i właścicielki tej kliniki oraz lekarza medycyny estetycznej – miałam i mam ogromną przyjemność i przywilej obserwować, jak kobiety, które zdecydowały zadbać o swoją urodę, wzmacniają poczucie własnej wartości. Obserwuję, jak to się potem przekłada na zmiany w ich życiu osobistym i zawodowym. I są to zmiany na lepsze. Ale zmiany te nie zachodzą same. To kobiety, zyskujące z każdym dniem wiarę w siebie i siłę, biorą odpowiedzialność za swoje życie w swoje ręce. Podejmują decyzje i je realizują. Czują się piękne i zaczynają być wartością dla samych siebie. I takie są w stanie zmieniać świat. Kobieta piękna to kobieta zadbana. PIEKNO IN & OUT. Ja, lekarz medycyny estetycznej, mam tylko to piękno wydobyć.

Medycyna estetyczna nam się należy!

fot. Fotolia.pl

Każda kobieta ma nie tylko prawo, ale też przywilej korzystania z osiągnięć medycyny estetycznej. Jako płci pięknej należy nam się to.
Należy nam się komfort eksponowania naszych walorów i kobiecych atrybutów.
Należą nam się powłóczyste spojrzenia mężczyzn i radość spoglądania w lustro.
Należy nam się odpowiedź na pytanie: „Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?”. Odpowiedź ma być tylko jedna – nasze własne odbicie.
Dane nam jest żyć w czasach ogromnej dostępności metod wydobywania kobiecej urody na światło dnia. Metod skutecznych i bezpiecznych. Możemy wybrać też rękę, która wykona ten zabieg. Nie zaprzepaśćmy tego. Niech to nie będą stracone okazje. Nasza przyszłość dzieje się teraz.

Skórę i wygląd twarzy, szyi i rąk możemy odmłodzić w sposób naturalny, dla otoczenia owiany tajemnicą. Niedoskonałości nosa i podbródka możemy skorygować zabiegami medycyny estetycznej lub operacją plastyczną. Kształt i wielkość piersi możemy również poprawić na wiele sposobów – implanty, Macrolane, przeszczep tłuszczu. Coraz popularniejsze stają się zabiegi odmładzające i regenerujące z wykorzystaniem materiału własnego pacjenta, jak komórki tłuszczowe, osocze bogatopłytkowe, komórki regeneracyjne i macierzyste.

To wszystko jest dla nas. Od tej chwili nie starzejemy się godnie lub niegodnie. NIE STARZEJEMY SIĘ WCALE. Szkoda na to czasu i energii. Spożytkujmy je na ciekawsze rzeczy w życiu. Czego życzę sobie i kobietom mnie podobnym.

lek. med. Urszula Brumer

Dr Urszula Brumer Medycyna urody
ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej) Warszawa
tel. 22 353 84 98, 22 394 65 94
www.drbrumer.pl

 

 

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ