Monday, May 20, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Medicor – gorące nowości na zimę

Medicor – gorące nowości na zimę

Okres jesienno-zimowy to dla wielu z nas czas intensywnej pracy, ale tez czas przemyśleń, podejmowania decyzji i wyznaczania sobie nowych celów. Każda kobieta marzy o zmianach, metamorfozach, a przynajmniej o zatrzymaniu skutków upływającego czasu. Dlatego

Gorące nowości na zimę w Medicorze / fot. fotolia

Gorące nowości na zimę w Medicorze / fot. fotolia

Okres jesienno-zimowy to dla wielu z nas czas intensywnej pracy, ale tez czas przemyśleń, podejmowania decyzji i wyznaczania sobie nowych celów. Każda kobieta marzy o zmianach, metamorfozach, a przynajmniej o zatrzymaniu skutków upływającego czasu. Dlatego Centrum Medicor przygotował dla Pań kilka nowych, znakomitych zabiegów.

Gorące nowości na zimę w Medicorze / fot. fotolia

Gorące nowości na zimę w Medicorze / fot. fotolia

Jednym z nich jest regeneracja VIVACE® BTL™. To wyjątkowe urządzenie do odmładzania skóry, wykorzystujące technikę frakcjonowania mikroigłowego RF z terapią skojarzoną LED. Energia RF jest dostarczana poprzez elektrody mikroigłowe bezpośrednio do skóry właściwej (bez uszkadzania naskórka), dzięki czemu następuje produkcja nowego kolagenu oraz elastyny. Emisja światła LED przyspiesza regenerację skóry. Ten minimalnie inwazyjny system odmładza i ujędrnia skórę, poprawia owal twarzy, redukuje blizny potrądzikowe, zamyka rozszerzone pory oraz zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, co prowadzi do złagodzenia zmian trądzikowych. Zabieg można stosować także na ujędrnianie piersi lub rozstępy. Najlepiej wykonać go minimum tydzień przed ważnym wyjściem, bo przez 2-3 dni skóra może być lekko zaczerwieniona.

Jak wynika z ostatnich badań, coraz częściej rezygnujemy z zabiegów chirurgicznych na rzecz zabiegów nieinwazyjnych. Do takich należy m.in. PROTEGE INTIMA (BTL) – przełomowy, nieinwazyjnych system do przeprowadzania niechirurgicznego obkurczania warg sromowych oraz do zwiększania satysfakcji seksualnej. To alternatywa dla pacjentek, które cierpią z powodu za dużych warg sromowych, a nie chcą poddawać się inwazyjnemu zabiegowi labioplastyki. PROTAGE INTIMA jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dzięki niemu wargi sromowe większe i mniejsze będą ujędrnione i obkurczone, a zadowolenie z życia seksualnego większe.

Jeśli natomiast potrzebujemy odprężenia i relaksu po ciężkim dniu pomoże Endermologia LPG Endermolab (najnowsze urządzenie Endermologie® Endermolab jest juz dostępne w Medicorze). Ten zabieg to krok w przyszłość w walce z cellulitem i modelowaniem sylwetki. Urządzenie oferuje estetyczne, sportowe oraz terapeutyczne zabiegi na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Oprócz zastosowań estetycznych (drenaż, ujędrnianie, zabiegi antycellulitowe, wyszczuplanie itp.) oraz programów sportowych (przygotowanie do wysiłku mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł, regeneracja powysiłkowa) wspomaga także leczenie uszkodzeń mięśni, więzadeł i ścięgien. Ponadto drenaż i masaż limfatyczny usuwa toksyny z naszego organizmu. Skuteczna regeneracja cellulitu jest widoczna już po pierwszym zabiegu. Tkanka tłuszczowa staje się wyraźne zredukowana, a jednocześnie skóra bardziej jędrna i elastyczna.

Te oraz inne nowości są już dostępne w Medicorze. Zapraszamy na przedświąteczne promocje i Dni Otwarte. Szczegóły na naszej stronie www.medicor.krakow.pl.

Agata Stachów

Manager Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii MEDICOR

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor Kraków ul. Karmelicka 10, tel. 12 430 12 14, www.medicor.krakow.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • JustynaCz 9 listopada, 2015

    Z rozstępami walczyłam już na różne sposoby i poświęciłam na to sporo czasu i pieniędzy. Niedawno trafiłam w gazecie na reklamę urządzenia Vivace i postanowiłam sprawdzić jego skuteczność. Udałam się do vesuny w bonarce która ma w swojej ofercie to urządzenie i wykupiłam serie zabiegów. Przyznam, że efekty są zaskakujące a dodatkowo oprócz redukcji rozstępów skóra wyraźnie się zagęściła dlatego postanowiłam podzielić się tymi wrażeniami na forum.

  • Asia 8 stycznia, 2018

    Zabieg Vivace teraz można wygrać!!! Już tylko do środy https://kobietamag.pl/konkurs-piekna-karnawale-caly-wygraj-zabiegi-najlepszych-klinikach-urody-kraju/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ