Sunday, July 21, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Polska – Rosja 3:1

Polska – Rosja 3:1

Gdyby mecz Polska Rosja rozgrywał się nie na murawie, ale w łóżku, mielibyśmy szansę wyjść na prowadzenie! Wniosek: lepiej uprawiać seks niż piłkę nożną!

zamieszki mecz polska rosja

Starcie Polska - Rosja nie zawsze musi oznaczać wojnę! Miasto Kobiet zastanawia gdzie atmosfera jest bardziej gorąca - na stadionie czy w łóżku, fot. sxc.hu

Gdyby mecz Polska – Rosja rozgrywał się nie na murawie, ale w łóżku – mielibyśmy szansę wyjść na prowadzenie! Wniosek: lepiej uprawiać seks niż piłkę nożną!

zamieszki mecz polska rosja

Starcie Polska - Rosja nie zawsze musi oznaczać wojnę! Miasto Kobiet zastanawia się, gdzie atmosfera jest bardziej gorąca - na stadionie czy w łóżku, fot. sxc.hu

HOT NEWS!
W stosunku do reprezentacji polskiej uknuło się już stałe powiedzenie: pierwszy mecz jest ważny, drugi mecz – o wszystko, a trzeci – żeby sobie pograć. W związkach damsko-męskich sprawy mają się o wiele lepiej. I całe szczęście… dla narodu!

PROGNOZY MECZU POLSKA ROSJA… W ŁÓŻKU!
Początek sex meczu i Rosjanie od razu obejmują prowadzenie! Aż 77% naszych wschodnich sąsiadów, w porównaniu do 72% Polaków, przyznało się w badaniu marki Durex do otwartości na rozmowy o seksie. Miejmy nadzieję, że nie przekłada się to na komunikację i dobrą grę zawodników na boisku. Gdyby tak było, to Rosjanie byliby zdecydowanymi faworytami spotkania w Warszawie. Na szczęście mecz rozegrany w najbliższy wtorek 12 czerwca na Stadionie Narodowym pokaże, która reprezentacja jest lepsza.

STOSUNKI NA SZCZYCIE
Jaki będzie wynik na boisku, tego dowiemy się niebawem. Dzięki raportowi Durex Global Sex Wellbeing Survey 2012, już teraz możemy sprawdzić, kto prowadzi bardziej udane życie seksualne. Weźmy np. zadowolenie z życia seksualnego. 16% Polaków w porównaniu do 14% Rosjan oceniło je w badaniu, jako idealne. Mamy więc pierwszy mały punkt dla Polski.

Uczestników badania zapytano także, czy uprawiają seks tak często, jak tego chcą. W Polsce zdecydowanie zgodziło się z tym 13% ankietowanych. W Rosji trochę mniej, bo 11% osób.

Więcej Polaków (17%) niż Rosjan (14%) jest także zdecydowanie bardziej zadowolonych ze swojej kondycji seksualnej. Odwrotnie jest jednak w przypadku poczucia komfortu podczas seksu. Z tym stwierdzeniem zdecydowanie zgodziło się 16% Rosjan i 14% Polaków.

WYNIK MECZU POLSKA ROSJA!
Czas zakończyć nasze seks porównanie – wynik 3:1 dla Polski. Mamy więc powtórkę z towarzyskiego meczu w Chorzowie, kiedy to Polska identycznym wynikiem wygrała z Rosją. Trzymamy oczywiście mocno kciuki za naszą reprezentację i liczymy na podobny rezultat podczas najbliższego spotkania obu reprezentacji.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ