Tuesday, May 28, 2024
Home / Moda  / Design  / Meblowy mega zawrót głowy

Meblowy mega zawrót głowy

Ogromna powierzchnia i kilkadziesiąt salonów, które pod jednym dachem oferują wszystko co niezbędne, aby zamienić nasze mieszkania w najpiękniejsze i najbardziej przyjazne miejsca pod słońcem. Tak wygląda Centrum Mebli i Oświetlenia MEGA MEBLE – raj

Ogromna powierzchnia i kilkadziesiąt salonów, które pod jednym dachem oferują wszystko co niezbędne, aby zamienić nasze mieszkania w najpiękniejsze i najbardziej przyjazne miejsca pod słońcem. Tak wygląda Centrum Mebli i Oświetlenia MEGA MEBLE – raj dla poszukiwaczy stylowego nowoczesnego , funkcjonalnego i kompleksowego wyposażenia domu.

Mega Meble

Zdjęcie 1 z 9

Creativo

Dla każdego coś miłego

Mega Meble zaspokoją oczekiwania zarówno tych osób, którym bliski jest minimalizm i prostota, jak i tych, które wolą przepych i bogactwo detali. Meble do salonów, sypialni, kuchni, gabinetów, a także oświetlenie, drzwi, materace i tkaniny w stylu nowoczesnym, kolonalnym, retro, porwansalskim. Wybór może przyprawić o zawrót głowy!

Wnętrze idealne

Mega Meble są doskonałym miejscem zakupów zarówno dla osób, które mają już konkretną wizję wymarzonego mieszkania i przyjeżdżają tu z gotową listą produktów, jak i dla tych, które dopiero poszukują inspiracji. Znajdą je na licznych ekspozycjach, które pomogą w wyborze mebli i dodatków, dopasowanych do różnych stylów, gustów, powierzchni mieszkalnych, a także możliwości finansowych.

Postaw na detal

O tym, czy dobrze się czujemy w naszym domu lub mieszkaniu, decydują często detale. Czasem wystarczy postawić w rogu salonu stylową lampę, kupić dywan lub gobelin, wymienić obicie kanapy, zawiesić obraz, aby wnętrze nabrało nowego wyrazu. Mega Meble oferują duży wybór dodatków do wnętrz, materiałów dekorcyjnych i obić, we wszystkich możliwych do wyobrażenia sobie wzorach, fakturach i barwach.

[Not a valid template]

Potwierdzeniem profesjonalizmu działania jest tytuł Diament Meblarstwa – Najlepsze Salony Meblowe 2013, jaki Mega Meble otrzymało w pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze Salony Meblowe”

Centrum MEGA MEBLE, Aleje Jerozolimskie 200, Warszawa, tel. 0 22 578 11 11

Zapraszamy na naszą stronę www.mega-meble.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ