Sunday, July 14, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Meble dębowe do salonu! Kolekcja BÓN laureatem konkursu Dobry Wzór 2021

Meble dębowe do salonu! Kolekcja BÓN laureatem konkursu Dobry Wzór 2021

Warto mieć w domu coś na lata

meble dębowe

fot. Materiał Partera

Urządzamy salon. Po pierwsze: kolekcja niech będzie spójna. Po drugie: zainwestujmy w meble trwałe, na lata. A po trzecie: dobry salon to taki, który nie tylko się wyróżnia, ale łatwo się po nim poruszać. Kolekcja BÓN to gwarantuje. Wyjątkowe meble dębowe, zaokrąglenia, frezowane fronty w komodach… A do tego nie musisz ich skręcać, zrobimy to za Ciebie!

 

To w salonie toczy się życie. Jest tym najbardziej z gościnnych pomieszczeń. I przez to najbardziej reprezentacyjnym. Każdy powinien czuć się w nim dobrze: zarówno domownicy, jak i odwiedzający nas przyjaciele i rodzina. Nie jest wcale łatwo urządzić salon, tak by był pomieszczeniem ładnym, zachęcającym do przebywania w nim, ale przy okazji praktycznym. Ale nie jest to niemożliwe. Wystarczy trzymać się kilku zasad, użyć mebli od sprawdzonego producenta, solidnych, na lata. W dobrze zaprojektowanym salonie sprawnie się poruszamy, a meble z litego drewna przypominają nam o naturze.

Meble dębowe ‒ komoda, stół okrągły i stół owalny. Po pierwsze: z jednej serii najlepiej

Nasz salon będzie spójny, gdy zdecydujemy się na meble od jednego producenta, z tej samej serii. Mamy wtedy pewność, wszystko będzie do siebie pasować. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się, że mogą mieć z tym problem. Dzięki nagradzanej kolekcji BÓN nasz salon zyska niebanalny wygląd. To meble dębowe z litego drewna, zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Oferują coś więcej. Każdy element kolekcji BÓN czymś się wyróżnia.

Meble dębowe

fot. materiał Partnera

Stół okrągły kryje w sobie pokrywkę ‒ rzadkie rozwiązanie przy tego typu meblach. Akurat na sztućce. Do tego wyjątkowy design sprawia, że może być ozdobą salonu, gdy ten łączy się w naszym niewielkim mieszkaniu z kuchnią. Gdy mamy więcej miejsca i otwartą przestrzeń, warto pomyśleć o stole dębowym owalnym. Zmieści się przy nim cała duża rodzina. Kształt i kolor stołu okrągłego i stołu owalnego idealnie łączą się z komodą BÓN. Tych do wyboru jest kilka. Nowoczesna komoda dębowa, w zależności od modelu, na który się zdecydujemy, pasować będzie zarówno do salonu niewielkiego, wysokiego, czy nawet dużego. Jest ozdobą samą w sobie. Każda wykonana z dębu, z unikatowymi drzwiczkami. Do tego BÓN jest uniwersalne, bo komoda dębowa owalna otwarta może być jednocześnie stolikiem RTV.

Regał dębowy, stolik owalny. Po drugie: łatwo się tu poruszać

Dobrze urządzony salon wyróżnia się także tym, że łatwo się po nim poruszać. Nie obijamy się o kanty, ciągi komunikacyjnie nie są zastawione. Przestrzeń jest bezpieczna dla nas, dzieci i zwierząt. BÓN wyróżnia się zaokrągleniami. W salonie możemy zdecydować się na komodę owalną. Podobny do niej jest stolik owalny dębowy BÓN. Jest stabilny, pozbawiony rogów, więc bezpieczniejszy. A trwały dąb, z którego został wykonany, sprawi, że nie będzie problemów z dbaniem o czystość. Podobnie jak z regałem dębowym BÓN. Na stolik stawiamy kawę, herbatę, inne napoje. Z kolei na regale rośliny, kwiaty w wazonach. Łatwo o mokre plamy. Meble z litego dębu są wyjątkowo trwałe. Nie musimy się martwić o ich zniszczenie. Salon urządzamy raz, ze świadomością, że mebli nie trzeba będzie wymieniać po jakimś czasie.

 

Meble dębowe z  kolekcji BÓN. Po trzecie: salon urządza nam się przyjemnie

BÓN oferuje coś więcej. Nasz salon będzie spójny, urządzony z dbałością. Do tego mamy pewność, że meble z litego drewna to zakup na lata. Jakie więc wybrać meble drewniane do salonu? Takie, dzięki którym urządzanie go będzie przyjemnością. To jest właśnie to coś więcej, co daje BÓN. Komoda dębowa, regał, stół okrągły, ława dębowa – niezależnie od tego, na który mebel się zdecydujecie (jeden albo całą kolekcję), wszystkie przywozimy do Waszego domu już złożone, w całości. To nasza praca, to my gwarantujemy, że BÓN będzie wyglądał i działał tak, jak powinien. Na miejscu meble jeszcze raz sprawdzamy, regulujemy zawiasy, jeśli jest taka potrzeba, dokręcamy, przykręcamy.

 

Tak o doświadczeniu z kolekcją BÓN wypowiedziała się jedna z naszych klientek: „Komody Bón wyczekiwałam kilka miesięcy, gdy pojawiła się już w sprzedaży dostałam dodatkowe zdjęcia od zespołu MoonWood, co ułatwiło decyzję i było bardzo miłe. Kontakt w sprawie zamówienia i jego dowozu był niezwykle przyjemny. Komoda została przywieziona w jednym kawałku i wyregulowana na miejscu. Jeżeli chodzi o jej wygląd, to przeszło to nasze oczekiwania. Mebel wykonany w całości z drewna z wielką precyzją i dbałością o detale. Frezowane fronty przyciągają i człowiek ma ochotę non stop gładzić je dłońmi. Szalenie pojemna i funkcjonalna. Dzięki swojej uniwersalności pasuje do wnętrz o różnej stylistyce. Polecamy każdemu, jesteśmy niesamowicie zadowoleni i wiemy, że będzie to mebel na lata.”

 

Meble dębowe z kolekcji BÓN to wpuszczenie do mieszkania natury, powietrza. W tym salonie da się oddychać! To ukłon w stronę wartości, ekologii, szacunku do tego, co za oknem. Jest spotkaniem z tym, co kiedyś było nam bliskie, a może na chwilę o tym zapomnieliśmy w codziennym zabieganiu ‒ z przyrodą, lasem.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ