Friday, April 23, 2021
Home / Moda  / Trendy  / me&BAGS skórzane kominy – elegancja w nowatorskim wydaniu

me&BAGS skórzane kominy – elegancja w nowatorskim wydaniu

Najnowsza propozycja marki me&BAGS na sezon jesień/zima 2012/13 to unikatowe skórzane szale w formie kominów.Zadziorne a zarazem eleganckie połączenie skóry i futra, nadaje niepowtarzalny charakter skórzanym kominom.

Najnowsza propozycja marki me&BAGS na sezon jesień/zima 2012/13 to unikatowe skórzane szale w formie kominów. Zadziorne a zarazem eleganckie połączenie skóry i futra, nadaje niepowtarzalny charakter skórzanym kominom.

me&BAGS

Zdjęcie 1 z 6

Szale ME/ fot.me&BAGS

 

Znakiem charakterystycznym marki me&BAGSozdobne metalowe zamki, dzięki którym szale nabierają nowego wymiaru, stając się poniekąd biżuterią i uzupełnieniem każdej stylizacji. Szale idealnie łączą w sobie kobiecą elegancję i sportowy luz. Utrzymane w modnej w tym sezonie kolorystyce czerni, beżów, szarości, brązów oraz burgundu. Wykonane ręcznie, z największą dbałością o każdy szczegół, dają każdej z nas, niezależnie od wieku, stylu życia, poczucie luksusu i wyjątkowości.

Dzięki unikalnemu połączeniu skóry naturalnej z futrem, ten oryginalny szal może być noszony dwustronnie; skórą na wierzch dla nowoczesnej kobiety, która nie boi się ekstrawagancji, lub futrem na wierzch, dla subtelnej indywidualistki. A kiedy potrzebujesz czegoś nowego, wystarczy rozsunąć zamek, by Twój szal zmienił kształt w ozdobny kołnierz.

Jeśli zatem szukasz nowoczesnych rozwiązań, szukasz szalu, który przestanie być tylko nudnym, zachowawczym dodatkiem do stroju, zwróć uwagę na kolekcję skórzanych kominów marki me&BAGS.

Kominy dostępne są w 4 kolorach. Cena kominów: 239 złotych.

Dostępne w sklepie www.mebags.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach