Tuesday, April 23, 2024
Home / Rozwój  / Edukacja  / MBA w ochronie zdrowia – innowacyjne studia online

MBA w ochronie zdrowia – innowacyjne studia online

Dowiedz się, jak wygląda program studiów podyplomowych online

kobieta studiuje MBA w ochronie zdrowia online

Dla kogo są studia podyplomowe MBA w ochronie zdrowia? / fot. Canva

Wiążesz swoją przyszłość zawodową z sektorem ochrony zdrowia? Zamiast ze skalpelem w dłoni zdecydowanie bardziej widzisz siebie w roli menedżera zarządzającego ludźmi i sprawami finansowymi placówki? Świetnie! WSB-NLU ma dla Ciebie studia podyplomowe Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia

U podstaw stworzenia tego kierunku leżała potrzeba wykształcenia kadr, które odmienią oblicze polskiego sektora ochrony zdrowia. Aby mogło się to wydarzyć, niezbędny jest nacisk na praktyczny aspekt kształcenia oraz skupienie przy sobie odpowiedniego ciała pedagogicznego. WSB-NLU się to udało.

Dla kogo są studia podyplomowe MBA w ochronie zdrowia?

Studia MBA w ochronie zdrowia online są przeznaczone dla osób, które kończą studia z zakresu zarządzania lub też piastują już stanowiska w sektorze medycznym, a którym to zależy na stałym podnoszeniu kompetencji zawodowych i pięciu się po szczeblach kariery. Ci, którzy mają duże ambicje, aby swoją postawą i wysiłkiem stopniowo zmieniać niekorzystną sytuację dziejącą się w branży medycznej, mogą dużo wynieść z zajęć prowadzonych przez ekspertów WSB-NLU. Studia MBA w ochronie zdrowia znakomicie sprawdzą się w przypadku kadry zarządczej ośrodków terapeutycznych, przychodni, szpitali i innych miejsc związanych ze zdrowiem. Poza tym studia podyplomowe przyniosą pożyteczną wiedzę specjalistom pełniącym funkcje kierownicze na stanowiskach średniego i wysokiego szczebla. Uczelnia przygotowała dla Państwa ofertę studiów podyplomowych, uwzględniającą wymogi ustawy o modernizacji i poprawie efektywności szpitalnictwa z dnia 9 maja 2022 r.


Przeczytaj też:

Dojrzeć do zmian – czterdziestoletnia zmienia pracę

Jaka tematyka będzie poruszana podczas zajęć online?

Szeroki zakres kompetencji, jaki pozyskają słuchacze studiów podyplomowych MBA w ochronie zdrowia czyni tę propozycję edukacyjną wartą rozważenia. Podczas zajęć online uczestnicy dowiedzą się więcej na temat rachunkowości zarządczej, poznają też różne koncepcje zarządzania. Zaznajomią się również z zapisami i zasadami prawidłowego administrowania danymi osobowymi pacjentów i kadry. Poznają przepisy prawa i politykę w zakresie ochrony zdrowia. W toku studiów będą uczyć się, jak efektywnie zarządzać podmiotem zajmującym się świadczeniem usług zdrowotnych. Eksperci omówią z nimi case studies, aby lepiej zilustrować i pogłębić wiedzę na ten temat. Ciekawym zagadnieniem omawianym podczas studiów będzie też temat finansów w ochronie zdrowia.

Zarządzasz placówką medyczną? Zobacz, gdzie wykształcić kadrę

Jeśli na Twoich barkach spoczywa obowiązek zarządzania placówką medyczną, powinieneś zadbać o profesjonalne szkolenie osób znajdujących się pod Tobą. Kadrę najlepiej wykształcisz, zapisując ją na MBA w ochronie zdrowia – studia podyplomowe prowadzone przez WSB-NLU. To właśnie tam Twoi pracownicy zetkną się z praktykami biznesu, którzy na konkretnych przykładach pokażą im podstawowe błędy w zarządzaniu placówkami medycznymi oraz omówią sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się kryzysami. Twoja kadra będzie też lepiej radzić sobie z zarządzaniem finansami placówek. Zdecydowanie warto inwestować w wiedzę, gdyż to właśnie ona przyniesie moc korzyści!

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ