Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / MAZE: moda inspirowana BDSM

MAZE: moda inspirowana BDSM

Seks. Luksus. Frywolność

X Charnes / fot. materiały prasowe

MAZE to nowa kolekcja Bijoux Indiscrets, czyli „niedyskretne klejnoty”. To również tytuł jednej z najgłośniejszych powieści pochodzącego z Paryża literata i skandalisty, Denisa Diderota. Tytuł ten doskonale koresponduje z frywolną treścią powieści, ale pod tymi dwoma dźwięcznymi, francuskimi słowami kryje się coś więcej

Bijoux Indiscrets, czyli „niedyskretne klejnoty” / fot. materiały prasowe

Bijoux Indiscrets, czyli „niedyskretne klejnoty” / fot. materiały prasowe

Bijoux Indiscrets to także nazwa pochodzącej z upalnej Barcelony marki, która za swój główny cel obrała zwiększenie komfortu życia w sypialni oraz wprowadzenie szczypty luksusu do naszego życia erotycznego. W jej ofercie znajdziemy między innymi przepiękne akcesoria i kosmetyki, które na zawsze odmienią życie łóżkowe każdej z nas. Kajdanki, zasłony oczu, maski rodem z najprawdziwszej maskarady – przedmioty subtelne i zmysłowe, dzięki którym doświadczenie bliskości z partnerem nabierze prawdziwie luksusowego charakteru.

Kajdanki na ręce

Kajdanki na ręce / fot. materiały prasowe

Kajdanki na ręce / fot. materiały prasowe

Luksus to coś, czego pożąda każda z nas. Chciałybyśmy, by wypełniał wszystkie dziedziny naszego życia, dlaczego więc miałybyśmy pominąć seks?

Obroża ze smyczą

Obroża ze smyczą / fot. materiały prasowe

Obroża ze smyczą / fot. materiały prasowe

Tej jesieni Bijoux Indiscrets przedstawia kolekcję, która zachęca nas do zabawy z ciałem i modą. MAZE to flirt klimatów fetyszowych i najnowszych trendów w modzie. Inspirowane akcesoriami wykorzystywanymi podczas praktyk BDSM paski łączą się z uwodzicielskimi, złotymi łańcuszkami, tworząc ozdoby, które zachwycają zarówno noszone na gołym ciele, jak i w połączeniu z seksowną bielizną, czy codziennym outfitem. Założone na bluzkę, koszulę, czy jeansowe spodnie elementy MAZE wyrażą drapieżny charakter noszącej je osoby i sprawią, że nie będzie można oderwać od nich wzroku.

Źródło: YouTube/Bijoux Indiscrets

Choć MAZE prowokuje swoją drapieżnością, wszystkie produkty z kolekcji zostały wykonane z dbałością o środowisko naturalne, dzięki czemu kolekcja może się poszczycić określeniem eco-friendly. Bijoux Indiscrets w produkcji MAZE zrezygnowało z użycia ciężkich metali i prawdziwej skóry, którą również zastąpiono skórą ekologiczną. Dzięki temu wszystkie gadżety dostępne w kolekcji mogą być bez wyrzutów sumienia noszone przez wegan i osoby, którym na sercu leży dobro zwierząt i natury. W trakcie tworzenia MAZE nie ucierpiała żadna żywa istota. Każdy produkt dostępny w kolekcji dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz brązowej, a każda z nich nie pozwala pozostać na nią obojętną.

X Harness

X Charnes / fot. materiały prasowe

X Harnes / fot. materiały prasowe

MAZE to zabawa z ciałem i modą. To kolekcja, która wyznacza idealny balans pomiędzy wyrafinowaną erotyką, a najnowszymi trendami w modzie. MAZE fascynuje i inspiruje, prowokuje i uzależnia. Rozbudza wyobraźnię i igra z nią, przywodząc myśli, które mogą wywołać rumieńce.

Pas do pończoch

Pas do pończoch / fot. materiały prasowe

Pas do pończoch / fot. materiały prasowe

Bijoux Indiscrets to MAZE, ale to także wysokiej jakości kosmetyki intymne, buduarowe zapachy i odżywcze olejki, które uczynią masaż romantycznym i relaksującym. To również zabawki erotyczne, stworzone przez kobiety dla kobiet. Gadżety te nie tylko umożliwiają przeżycie rozkoszy, ale po prostu – pięknie wyglądają.

Produkty Bijoux Indiscrets odznaczają się wyjątkową jakością wykonania oraz użytych w produkcji materiałów, dbałością o najdrobniejsze detale i wysmakowaną estetyką, niepodobną do innych rzeczy dostępnych na rynku. To jakość, którą rozpoznasz od pierwszego spojrzenia.

Kajdanki na nogi

Kajdanki na nogi / fot. materiały prasowe

Kajdanki na nogi / fot. materiały prasowe

Wszystkie produkty z serii MAZE dostępne są w Salonie Zmysłowej Erotyki Secret Place

Wszystkie produkty z serii MAZE dostępne są w Salonie Zmysłowej Erotyki Secret Place

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ