Friday, June 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Suknia Błyskawiczna

Suknia Błyskawiczna

Nie wiesz jak się ubrać na ślubne przyjęcie?! Podpowiadamy wspólnie z pracownikami podwarszawskiego Maximus Fashion Center, jak wybrać najlepszą kreację!

maximus

Finał konkursu Maxi Stylizacje w Maximus Fashion Center.

Niezależnie od tego, czy kochasz ślubne przyjęcia, czy wybór weselnej sukienki pozostawiasz na ostatnią chwilę – podpowiadamy wspólnie z pracownikami podwarszawskiego centrum handlowego Maximus Fashion Center, jak wybrać najlepszą kreację przed zbliżającą się godziną zero.

maximus

Finał konkursu Maxi Stylizacje w Maximus Fashion Center.

Podpowiadamy wraz z Maximus Fashion Center,  jak wybrać najlepszą kreację na ślubne przyjęcie:

1. Zdecyduj się na duże centrum handlowe, gdzie w jednym miejscu znajdziesz zróżnicowany wybór sukien i niezbędnych dodatków.

2. Na znalezienie tej właściwej kreacji zarezerwuj sobie kilka godzin – oglądaj, przymierzaj, i wreszcie kup tę, w której najlepiej się czujesz.

3. Pamiętaj, że obowiązujące trendy i kolory są ważne, ale tylko jeśli pasują do specyfiki wydarzenia i… sylwetki. Nie warto za wszelką cenę kierować się sezonowymi rekomendacjami, w których bardzo dobrze wyglądają tylko modelki.

4. Nie bój się eksperymentować i znajdź swój styl! Wybierz suknię, w której stojąc przed lustrem poczujesz się doskonale.

5. Przyjęcia ślubne to jedna z niewielu okazji, na którą możesz założyć długą suknię – skorzystaj z tej możliwości!

 

Ubierz się w Maximus Fashion Center

Zdjęcie 1 z 5

Nie wiesz jak się ubrać na ślubne przyjęcie?! Skorzystaj z propozycji Maximus Fashion Center


Maximus Fashion Center znane w całej Polsce z dużego wyboru i konkurencyjnych cen. Klientki, które tam spotkaliśmy zwracały uwagę, że te same lub bardzo podobne kreacje można znaleźć w warszawskich butikach, ale w cenach wyższych nawet o kilkadziesiąt procent.

„Jedne klientki szukają stroju na wesele syna czy córki, inne na ślub swojej koleżanki. Ale niezależnie od wieku,  preferencji stylowych czy kolorystycznych, każda może znaleźć u nas coś dla siebie, bo pod jednym dachem znajduje się aż kilkaset butików! Wybór sukni i sukienek jest więc ogromny” – mówi  Dorota  Biała – Antoniak Marketing Manager Maximus Fashion Center.

W jednym z butików, w którym zakupy regularnie robią m.in. gwiazdy telewizyjne i filmowe sprzedawczyni zapytana o radę, jak wybrać wyjątkową kreację na wesele powiedziała także, żeby kierować się własną intuicją i samopoczuciem a dopiero potem słuchać rad i opinii towarzyszących nam osób.

 

„W tym sezonie moje Klientki wybierają głównie klasykę przyprawioną kolorami: szmaragdowym czy chabrowym. Sięgają po delikatne, zwiewne tkaniny zamknięte w długich powłóczystych fasonach, w których każda kobieta wygląda zjawiskowo”mówi Halina Gąsior-Żelewa, właścicielka butiku „Fantazja”.


www.maximuscenter.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ