Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Maximus – twoja recepta na poprawę wyglądu

Maximus – twoja recepta na poprawę wyglądu

Ujędrnienie i odmłodzenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. To tylko niektóre korzyści jakie niesie za sobą zabieg Maximus czyli kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do poprawy Twojego wyglądu.

Maximus

Urządzenie Maximus (fot.materiały prasowe)

Maximus jest dobry na… wszystko

Żyjemy w czasach, gdy uszczegółowienie wiedzy wymusza wąskie specjalizacje. To samo dotyczy urządzeń do pielęgnacji urody. Zdarzają się jednak wyjątki. Jednym z nich jest Maximus – kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry a także modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii: trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA) ten urodowy kombajn działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Efekt? Natychmiastowa, długotrwała poprawa napięcia, ujędrnienie i odmłodzenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy, redukcja zmarszczek, rozstępów i blizn potrądzikowych. Jeśli do tego dodać lifting, ujędrnienie mięśni, detoksykację, drenaż limfatyczny, poprawę krążenia krwi i ogólne dotlenienie, to jest tych korzyści tyle, że w głowie się kręci. W wersji rozbudowanej Maximus wyposażony jest jeszcze w głowicę do frakcyjnego resurfacingu w oparciu o falę radiową.

Maximus

Maximus- urządzenie do wykonywania zabiegów (fot.materiały prasowe)

Na tłuszcz i cellulit

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz poprawa napięcia skóry jest możliwa dzięki wersji TriLipo, w której Maximus działa na skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Jeśli połączyć TriLipo RF oraz TriLipo DMA, uzyskamy głębokie rozgrzanie skóry i tkanki tłuszczowej z efektem w postaci uwolnienia płynnego tłuszczu z komórek. Jego eliminację przyśpiesza zastosowanie ciśnienia od wewnątrz i na zewnątrz. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni i wypychanie komórek tłuszczowych do góry. Natomiast zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane dzięki ciśnieniu wytwarzanemu przez głowicę przyłożoną do powierzchni skóry. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych i natychmiastowy efekt napięcia skóry. Z kolei przyśpieszenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długotrwały efekt ujędrnienia skóry.
Na bruzdy i drobne zmarszczki
Redukcji bruzd wargowo-nosowych i zmarszczek wokół oczu i ust dokonuje się bardzo małą głowicą emitującą falę radiową. Fala ta podgrzewa skórę właściwą, skracając włókna kolagenowe i w ten sposób spłycając zmarszczki już po jednym zabiegu. Do modelowania owalu twarzy służy natomiast nieco większa głowica, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie. Już po pierwszym zabiegu policzki stają się silniej zarysowane, owal twarzy się poprawia a skóra napina. Jest też zauważalna redukcja bruzd wargowo-nosowych.

Maximus

Urządzenie Maximus (fot.materiały prasowe)

Nie tylko na blizny i rozstępy

Zagęszczanie skóry oraz redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów to zadanie dla Maximusa w wersji z końcówką do zabiegów w technologii TriFractional RF. Energia RF powoduje mikro uszkodzenia skóry, co stymuluje naturalny mechanizm gojenia. W efekcie skóra przebudowuje się, jest zdrowsza i w lepszej kondycji. Zabieg ten skutecznie redukuje wszelkiego rodzaju blizny, np. potrądzikowe czy rozstępy. Technologia ta sprawdza się też w odmładzaniu skóry twarzy i szyi. Energia TriFractional RF wprowadzana jest do skóry w trzech impulsach, co umożliwia głębszą penetrację, a równocześnie zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów przy minimalnym dyskomforcie. Zabieg, powtarzany 3-4 razy, skutecznie odbudowuje gęstość i jędrność skóry.

Głowice Maximus

Głowice urządzenia Maximus (fot.materiały prasowe)

To nie boli

Powiedzmy to wprost – zabiegi urządzeniem Maximus nie są bolesne. Wręcz przeciwnie. Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą, i wówczas pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia o mięśnie w delikatne, regularne drgania. W przypadku frakcyjnej RF pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort. Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może się pojawić lekki obrzęk, ale po kilku godzinach objawy te znikają. Potem jeszcze przez ok. 3 dni na skórze utrzymują się ślady mikrouszkodzeń, łatwe do ukrycia pod makijażem. Zabiegi trwają krótko– na ciało od 30 do 45 minut, na twarz od 20 do 30 minut.
Jednak zabiegi urządzeniem Maximus nie są dla wszystkich – i nie chodzi tylko o ich koszt. Nie powinny się im poddawać osoby przed 18 rokiem życia, a także takie, które mają wszczepiony stymulator serca, wewnętrzny defibrylator, neurostymulatory lub inne wewnętrzne urządzenia elektryczne, a także implanty. Przeciwwskazaniem jest też ciąża lub karmienie piersią, osłabiony system immunologiczny, poważne choroby, zmniejszona odporność na zmiany temperatur, miejscowe zaburzenia czucia, świeżo lub mocno opalona skóra oraz żylaki. Zabiegom na brzuch nie powinny się też poddawać kobiety w okresie menstruacji.

Z zabiegów aparatem Maximus można już korzystać w krakowskim Atelier Młodości przy ul. Grzegórzeckiej 77, www.ateliermlodosci.pl 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anka 28 kwietnia, 2016

    Zastanawiam się nad tym zabiegiem. JAk ktoś się również zastanawia to fajny artykuł na jego temat znalazlam też tu: http://www.beautyduty.pl/zabiegi/trilipo/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ