Thursday, May 6, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Matis – zestawy świąteczne

Matis – zestawy świąteczne

Luksusowe zestawy kosmetyków

Zestaw młodości

Marka Matis przygotowała bardzo atrakcyjne zestawy świąteczne w trzech grupach cenowych.

Densifiance z linii Luksusowej - Reponse Temps

Densifiance z linii Luksusowej – Reponse Temps/ fot. mat. prasowy

Zestaw luksusowy: produkty Densifiance z linii Luksusowej – Reponse Temps odpowiadającej na wszystkie problemy skóry dojrzałej. Przeznaczona jest dla kobiet, które pragną zatrzymać upływający czas. Dla skóry przesuszonej, nadwrażliwej, której brakuje elastyczności i jędrności. Rezultatem stosowania jest odbudowa, ujędrnienie i rozświetlenie. Zmarszczki są wygładzone, uczucie komfortu przywrócone. Linia Reponse Temps to gwarancja pięknej i młodej skóry, na którą zasługuje każda z Nas.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 435 zł

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw piękności: produkty z linii Młodości – Reponse Jeunesse.

Linia produktów o działaniu przeciwzmarszczkowym i zapobiegawczym, która pomaga zachować rezerwy młodości oraz opóźnia efekty starzenia się skóry. Linię młodości można przyrównać do głównych składników tej linii. Jest jak wyciąg z purpurowej orchidei – elegancka, zachowuje młodość i jędrność na bardzo długo oraz wyciąg z żurawin – świeża, energizująca i pełna witalności. Dzięki zawartości antyoksydantów zachowuje naturalny kapitał młodości skóry.

 

Produkty z linii Młodości – Reponse Jeunesse

Produkty z linii Młodości – Reponse Jeunesse/ fot. materiał prasowy

Sugerowana cena detaliczna brutto: 275 zł

 

Zestaw odkrywczy: dobrze sprzedające się produkty w atrakcyjnych cenach.

Zestaw odkrywczy

Zestaw odkrywczy/ fot. mat. prasowy

Matis, luksusowa, znana na całym świecie francuska marka kosmetyczna już od 75 lat pielęgnuję urodę kobiet. Promuje swoje wartości na podstawie dialogu z kobietami i mężczyznami chcąc spełnić ich oczekiwania dotyczące profesjonalnej porady, ukierunkowanego działania produktów i przyjemności ich stosowania.

Marka specjalizuje się w produktach pielęgnacyjnych i zabiegach gabinetowych. Wyjątkowe produkty, schematy zabiegów i profesjonalne techniki ich wykonania zbudowały pozytywny wizerunek marki wśród klientek.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 175 zł

Więcej informacji na stronie www.beautylux.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach