Thursday, July 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Materac do spania w Mysłowicach ‒ jaki będzie najlepszy?

Materac do spania w Mysłowicach ‒ jaki będzie najlepszy?

Śpiąca królewna nie położy się na byle czym

pokój sypialny materac do spania

W materac do spania warto zainwestować, bo to inwestycja w zdrowy sen / fot. Adobe Stock

Raz na kilka lat wymienia się materac do spania. W przypadku produktów Hilding ten czas wydłuża się o lata, bowiem trwałość tych materacy jest niezrównana. Najlepszy materac? Pokażemy racjonalne wybory materacy dla Mysłowic i Konina

 

Materace w Mysłowicach i Koninie ‒ najlepsze wzorce od Hilding Anders

Marka ma znaczenie. Szczególnie, gdy za nabywanym produktem stoją dziesięciolecia nieprzerwanej działalności, nagrody, certyfikaty i powszechne uznanie właściwie na całym globie. To Hilding ‒ pokażemy na konkretnych przykładach rewolucyjne innowacje tej firmy, która prezentuje najlepsze praktyki „skandynawskiego stylu spania”.

Hilding Melody ‒ przykład materaca lateksowego

Melody jest zaliczany do materacy lateksowych. Ten materiał, jeśli tylko przeważa we wkładzie materaca, natychmiast pozwala odczuć komfort snu. Lateks posiada także właściwości zapobiegające namnażaniu się bakterii, chroni w zupełności od zagrzybienia. Lateks zastosowany w Melody jest bardzo gęsty, lecz przewiewny, zatem korzyści zdrowotne ze snu na tym materacu są duże, a higiena nie pozostawia nic do życzenia. Jest to szczególny model, ponieważ warstwa najwyższej jakości lateksu ma aż 18 centymetrów wysokości, więc Melody stanowi realną konkurencję dla materacy sprężynowych i typowo piankowych. Model jest dedykowany dwóm osobom dzielącym to samo łóżko, a to ze względu na właściwości separujące naturalne ruchy wykonywane przez jedną osobę w czasie snu od zakłóceń, które mogłaby odczuwać druga osoba, nawet o bardzo różnej wadze ciała. Ten materac w Koninie jest już dla Państwa gotowy do testowania.

rozgrzebane łóżko

fot. Adobe Stock

Sprężynowy materac do spania Hilding Electro

Nigdy nie zapominajmy o dobrych materacach sprężynowych. Jeśli przyjrzymy się Hilding Electro, to jasne stanie się, że bardziej klasyczne konstrukcje sprężynowe (jednakże: jak bardzo dziś udoskonalone!) mają się świetnie.

Samą istotę materaca stanowią niezwykle trwałe i doskonale pracujące mikro sprężyny multipocket, z których każda została umieszczona w osobnej przegródce kieszeniowej. To zasługuje na uwagę, ponieważ Electro zawiera takich niewielkich, za to wydajnych sprężynek, bardzo wiele. Skutkiem jest równomierne rozprowadzenie masy ciała na powierzchni (która dodatkowo wyposażona jest w pianki nowej generacji). Materac w Mysłowicach jest już gotowy na Państwa przyjęcie.

 

Doskonałej jakości pokrowiec jest możliwy do uprania, pochłania wilgoć, znakomicie chroni materac przed uszkodzeniem i przydaje dodatkowych wrażeń z przebywania na tym materacu. To prawdziwe wspomożenie przy bólach kręgosłupa (szerzej o zagadnieniu można się dowiedzieć w popularnym serwisie zdrowykregoslup.pl), ale też ułatwienie zasypiania, budzenia się ‒ pozytywny wpływ na nasze zdrowie jest niebagatelny.

Jak materac do spania wpływa na nasze zdrowie

Jak często słyszeli Państwo pytanie zadawane przez lekarza rodzinnego lub ogólnego: „Czy pan/pani dobrze sypia?” Z pewnością często, ponieważ to właśnie jakość snu jest fundamentem zdrowia, którym cieszymy się za dnia. A to właśnie Hilding opracował najlepsze technologie ułatwiania nam zasypiania, budzenia się, profilaktyki wad postawy. Słynne „laboratoria snu” szwedzkiego potentata działają na naszą korzyść i9 na korzyść każdego, kto zechce nabyć materace od zaufanej firmy z tradycją sięgającą niemalże stu lat.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ