Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Mata masująca Quattromed V BT – najważniejsze funkcje i zastosowanie

Mata masująca Quattromed V BT – najważniejsze funkcje i zastosowanie

Sposób na skuteczny relaks w domowym zaciszu

mata masująca

Mata masująca Quattromed V BT / fot. materiał Partnera

W katalogu produktów niemieckiej marki Casada pojawiło się nowe innowacyjne urządzenie, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Mowa o macie masującej Quattromed V BT. Na czym polega wyjątkowość tego modelu? Poznaj informacje o jego funkcjach i zastosowaniu

 

Czym jest mata masująca i jak jest zbudowana?

Urządzenia masujące cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ pozwalają w szybki i bezpieczny sposób przywrócić uczucie lekkości i równowagi. Do tej kategorii zalicza się też maty masujące, nazywane inaczej matami shiatsu czy matami z masażerem. Przypominają nakładki na fotele, ale kryją w sobie zaawansowany mechanizm masujący. Silniki wibracyjne umieszczone w matach umożliwiają wykonywanie masażu o kilku poziomach intensywności. Z kolei mechanizm umożliwia realizację masażu całego kręgosłupa lub wybranego odcinka, zgodnie z preferowaną techniką (np. ostukiwanie). Maty nie zajmują wiele miejsca, a dzięki nowoczesnemu designowi doskonale odnajdują się w domowych pomieszczeniach i biurach.

Quattromed V BT – funkcje spełniające wszelkie oczekiwania

W ofercie marki Casada, która została założona w 2000 roku w Niemczech, a dzisiaj podbija serca użytkowników na świecie, znajduje się kilka modeli mat. W tekście skupimy się jednak na modelu Quattromed V BT, który jest już dostępny do zamówienia na stronie producenta. Na czym polega wyjątkowość tego modelu? Podobnie jak inne urządzenia z oferty został on wykonany z dbałością o detale wykończenia, zatem prezentuje się elegancko i stylowo. Jest wyposażony w mechanizm masujący pracujący w technologii 3D i dopasowuje się w pełni do ciała korzystającej z niego osoby. Realizuje masaż ostukujący, który wspomaga ukrwienie, a także łagodzi napięcia. To pierwsza mata kompatybilna z autorską aplikacją Braintronics – opracowaną dla zwiększenia relaksu i ograniczenia negatywnych skutków stresu. System połączony z masażem to gwarancja wyjątkowych doznań i niebywałej przyjemności.

Nowoczesne urządzenia do masażu ciała i wybranych partii

Zapraszamy do odwiedzenia strony Casada.pl i do zapoznania się z całą ofertą urządzeń do masażu. Mata masująca to tylko jedna z możliwości, jaką warto wziąć pod uwagę. Oprócz tego rozwiązania polecamy poduszki masujące i masażery karku, a także masażery stóp i masażery ręczne. Modele z ostatniej grupy doskonale sprawdzają się użytkowane zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas wakacyjnego wyjazdu. Marka Casada przygotowała też coś specjalnego dla miłośników aktywności fizycznej – platformy wibracyjne, pistole i hantle wspierające jakość i skuteczność domowych treningów. Osobom szczególnie potrzebującym masażu całego ciała polecamy z kolei innowacyjne fotele masujące, które można zobaczyć i przetestować w salonach stacjonarnych.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ