Wednesday, May 29, 2024
Home / Kuchnia  / Niezwykła książka kucharska od dzieci dla wszystkich

Niezwykła książka kucharska od dzieci dla wszystkich

Najlepsze przepisy z pierwszej polskiej odsłony programu

masterchef junior gotowanie książka kucharska

Eksperymenty w kuchni staną się łatwiejsze / fot. materiały prasowe

25 maja ukaże się publikacja „Masterchef Junior”. To nietypowa książka kucharska przeznaczona nie tylko dla dzieci. Chcesz zostać szefem kuchni? Zacznij od podstaw!

masterchef junior gotowanie książka kucharska

Eksperymenty w kuchni staną się łatwiejsze / fot. materiały prasowe

W tej niezwykłej pozycji znajdziecie przepisy od Natalii Paździor – laureatki pierwszej polskiej edycji programu, ale także te najlepsze i najciekawsze spośród przepisów i porad z całej edycji. Natalia w prosty i przejrzysty dla początkujących sposób przedstawia krok po kroku proces tworzenia kuchennych perełek. Dodatkowo przy każdym przepisie znajdziecie dokładne opisy produktów, zdjęcia i przelicznik wag. Po prostu musi się udać!

Młodzi kucharze w pierwszej polskiej odsłonie programu udowodnili, że w kuchni radzą sobie tak samo dobrze jak dorośli, a nawet lepiej! Pokazali także, że w otoczeniu garnków, talerzy i widelców można bawić się fajnie jak na podwórku, a pasja rozwijana od najmłodszych lat to prawdziwy skarb. Zarażali nią swoich rówieśników, a my mamy nadzieje, że ta unikatowa książka kucharska zarazi i was miłością do gotowania, a wszyscy ci, którzy mówili „nigdy” zmienią zdanie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ