Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Czas na kawior

Czas na kawior

Kawior, rozkosz dla zmysłu smaku. Przysmak droższy niż złoto. Przez wieki był dostępny jedynie dla pałaców. Teraz gość luksusowych salonów zawitał do kosmetyki i fryzjerstwa!

Maska kawiorowa na włosy

Jak przywrócić włosom naturalne piekno?

Maska kawiorowa na włosy

Jak przywrócić włosom naturalne piekno?

Kawior, rozkosz dla zmysłu smaku. Przysmak droższy niż złoto. Przez wieki był dostępny jedynie dla pałaców. Teraz gość luksusowych salonów zawitał do kosmetyki i fryzjerstwa, by przywracać skórze witalność, a włosom – zdrowie i naturalne piękno.

Kawior zawiera duże ilości kwasów nienasyconych i aminokwasów, które regenerują uszkodzoną barierę ochronną, przyspieszają odnowę komórek i poprawiają przyswajanie witaminy A. Oprócz tego ma w sobie fosfor i mikroelementy (cynk, jod, magnez) o właściwościach nawilżających, a także białka i witaminy A, D, E, które chronią przed wolnymi rodnikami.

Postanowiłam zaznać cudownie rewitalizujących właściwości kawioru w krakowskim salonie fryzjerskim STREFA FRYZUR. Umówiłam się tam na rytuał Perły Kawioru – Chronologiste Kérastase. Przywitała mnie przemiła pani Magdalena Skoczek. Pani Magdalena jest stylistką fryzur, ambasadorką marki Kérastase. Pracuje dla dwóch krakowskich salonów firmy: w Galerii Krakowskiej oraz w centrum Herbewo.

Zabieg rozpoczęłyśmy od oględzin skóry głowy i oceny kondycji włosów. Potem kąpiel z relaksującym masażem głowy (pobudza cebulki włosów), pleców i ramion. Dopiero teraz nałożono na moje włosy maskę kawiorową. Po ponownej kąpieli przyszedł czas na stylizację.

Rytuał ma niesamowity klimat. Nie tylko łączy zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjne (odbudowuje i odżywia zniszczone kosmyki włosów), ale i darowuje niezapomniane chwile relaksu. Stylista STREFY FRYZUR chętnie doradzi, jakie kosmetyki z linii Perły Kawioru – Chronologiste Kérastase warto kupić, by część rytuału powtórzyć w domu. A ja czuję, że moje włosy są teraz miękkie, lśniące i gładkie jak aksamit. I mam ich więcej!

Barbara Fijał

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ