Saturday, May 25, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Masaż przywraca siły

Masaż przywraca siły

Czy jesteś w stanie wygospodarować dla siebie czas, żeby odpocząć, zrelaksować się? Nie? To najwyższy czas, pomyśleć o sobie i wybrać się na masaż.

Pozwól sobie na chwilę relaksu. / fot. fotolia

Medicor jest dobrze znany czytelniczkom „Miasta Kobiet”: w 2013 roku został laureatem organizowanego przez magazyn plebiscytu „Srebrne Lustra”.

Pozwól sobie na chwilę relaksu. / fot. fotolia

Pozwól sobie na chwilę relaksu. / fot. fotolia

 

W warszawskim oddziale – oprócz kompleksowych zabiegów kosmetycznych – od niedawna można zaznać czystego relaksu. W specjalnie przygotowanym pokoju przygaszone, nastrojowe światło, brązowe ściany i lekko orientalny nastrój naprowadzają nas na dobry trop – to pokój do masażu, w którym królują wielkie łóżko i drobna, lecz niezwykle silna pani Aleksandra. Można spokojnie oddać się w jej ręce – zasugeruje, co byłoby dla nas najlepsze, co nas zrelaksuje lub zregeneruje nasze siły. Do każdego zabiegu dobiera zapach olejku – zarówno tego, który stworzy w gabinecie pożądany nastrój, jak i tego, którym będzie masować nasze ciało, potem włącza odpowiednią muzykę. Oprócz masażu można sobie zażyczyć również zabiegu, który ujędrni i oczyści skórę, choćby owocowego pilingu z kiwi – pani Aleksandra nakłada go kolistymi, zdecydowanymi ruchami na skórę, która dzięki temu zrzuci trochę niepotrzebnego naskórka. Kiedy zmywam piling, zaczyna się właściwy masaż – moim ulubionym olejkiem o zapachu mango. Pani Aleksandra może zaproponować różne techniki masażu, jednak warto pozwolić jej wykorzystać jej własną, autorską metodę. Kiedy rozluźniona opuszczam gabinet do masażu, na konsultację wzywa mnie pani Ewa, kosmetyczka. Przygląda się mojej skórze, przemywa ją, sprawdza napięcie, dotyka i na koniec stawia diagnozę. Niezwykłe jest to, że po tak krótkim czasie potrafi o mojej skórze tak wiele powiedzieć, podsunąć najprostsze domowe sposoby jej pielęgnacji i określić, które ze skomplikowanych, profesjonalnych zabiegów mogą mi pomóc. Gdy wychodzę, czuję się zadbana i zaopiekowana.

Agnieszka Kozak

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor, Warszawa, ul. Sokołowska 7, www.medicor.warszawa.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Sex toys 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Info on that Topic: miastokobiet.pl/masaz-w-medicorze-przywraca-sily/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ