Tuesday, June 25, 2024
Home / Moda  / Design  / Marzenia w oprawie ze snu

Marzenia w oprawie ze snu

Zobacz, jak pięknie możesz oprawić swoje pamiątki

Verso oprawy

Od lewej: Ryszard Grabowski, Żaneta Warchał, Renata Guła-Grabowska, Patrycja Grabowska, Mariusz Guł/fot.materiały prasowe

Wyjątkowe przedmioty wymagają wyjątkowej oprawy – wiedzą o tym właściciele firmy Verso Studio Oprawy, którzy tę prawdę przekuli w rodzinny biznes o wiekowej tradycji

 

Jesteśmy rodziną

Na początku XX wieku rozpoczął swoją niezwykłą przygodę z pozłotnictwem nasz dziadek, Bazyli Guła

– mówi Renata Guła-Grabowska, od 1992 roku właścicielka firmy.

Po latach nauki otworzył własną pracownię, najpierw we Lwowie, a później w Krakowie. Zajmował się w niej ozdabianiem przedmiotów metalami szlachetnymi oraz konserwacją i wyrobem stylowych ram. Nasz tata Ignacy z kolei znany był z wyjątkowych umiejętności i niezwykłej dbałości o detale. W pracowni pomagała mu żona, nasza mama, Halinka. Jesteśmy więc trzecim pokoleniem, kultywującym tę sztukę, pomimo różnych rynkowych rewolucji.

Tworzymy niezwykłe ramy

O unikatowości opraw wychodzących z pracowni Verso Studio Oprawy decyduje nie tradycja, ale też umiejętność połączenia jej z nowoczesnymi trendami.
– Tajemnica sukcesu naszych ram to coś więcej niż szlachetne materiały i opanowane do perfekcji umiejętności, zaprawione artystycznym wyczuciem. To nasza kreatywność i brak ograniczeń schematami, to również odpowiednia kombinacji profilu i barwy, którą można osiągnąć tylko dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu – mówi właścicielka Verso Studio Oprawy, które odpowiada na coraz bardziej wyrafinowane potrzeby klientów.

Odpowiadamy na potrzebę piękna i luksusu

Firma znana jest głównie z unikatowych, robionych na indywidualne zamówienie ram do oprawy obrazów, luster, płaskorzeźb, gobelinów, bibelotów, a nawet pamiątek rodzinnych, zwłaszcza tych najcenniejszych, często o ogromnej wartości emocjonalnej. Są wśród jej realizacji produkty premium z najwyższej półki, dzieła sztuki rzemieślniczej, stanowiące perełki rękodzieła. Ale Verso Studio Oprawy to już nie tylko produkcja ram – rozwiązuje też dekoratorskie problemy swych klientów, dotyczące aranżacji przestrzeni, w której mają być wyeksponowane oprawiane przez nich przedmioty, tak aby dzieło, jego oprawa i wnętrze stanowiły harmonijną całość.

Wiemy jak się prowadzi biznes

Wyrosła na lokalnym krakowskim gruncie firma wypracowała sobie pozycję lidera branży ramiarskiej i działa dziś na terenie całej Polski, a jej realizacje zdobywają uznanie za granicą. Oprócz własnych pracowni, firma dysponuje dwoma showroomami, prezentującymi pozłotniczy kunszt najwyższej próby i zaskakującymi rozmaitością ramiarskich form, od klasyki po nieskrępowaną ograniczeniami awangardę. Przyciągają one wszystkich, którzy szukają unikatowych ram, oddających niezwykłe wyczucie estetyki ich twórców, lub po prostu spragnionych kontaktu z wyrafinowanym rzemiosłem. Firmowane przez Verso Studio Oprawy realizacje można też obejrzeć na Fb oraz stronie internetowej.

Wyjątkowe oprawy

Verso wyjątkowe oprawy/fot.materiały prasowe

 

 

Verso Studio Oprawy, Kraków, ul. Miodowa 33 i Zakopiańska 73, www.studiooprawy.pl
https://www.facebook.com/StudioOprawy/

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Patrice 21 listopada, 2019

    Jest wiele nurtów w projektowaniu wnętrz, w niezliczonej ilości! Jak już wcześniej wspominaliśmy, można łączyć je w sposób pozornie niedopasowany lub zdecydować się na jeden konkretny rodzaj, by połączyć różne dzieła w jedną, zgraną całość.

    Warto na pewno przemyśleć co będzie najlepiej pasowało do danego dzieła tak aby najlepiej wybrać ramę…. Jeśli szukacie ciekawych pejzaży polecam tę strone;
    https://www.galeriaplakatu.com/widoki-i-pejzaze

    W galerii plakatu jest wiele propozycji.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ