Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Spotkania ze stylistką w Marticca Boutique

Spotkania ze stylistką w Marticca Boutique

Wraz z początkiem marca na modowej mapie Krakowa pojawiło się wyjątkowe miejsce. Marticca Boutique przy Placu Szczepańskim, oprócz szerokiego asortymentu niepowtarzalnej biżuterii, oferuje też modne, kobiece ubrania designerskich marek (Miss Money Money, Oui, Diego M,

Wraz z początkiem marca na modowej mapie Krakowa pojawiło się wyjątkowe miejsce. Marticca Boutique przy Placu Szczepańskim, oprócz szerokiego asortymentu niepowtarzalnej biżuterii, oferuje też modne, kobiece ubrania designerskich marek (Miss Money Money, Oui, Diego M, Cambio i Silk and Sole).

Marticca Boutique

Zdjęcie 1 z 7

fot. Piotr Szalański

 

Raz w miesiącu, można skorzystać tutaj z pomocy stylistki podczas sympatycznych, cyklicznych spotkań. Przy poczęstunku uzyskamy nie tylko profesjonalną, darmową poradę, jak udoskonalić swój styl, ale też – na specjalne życzenie – umówimy się na indywidualne konsultacje w dogodniejszym dla nas terminie (również bezpłatnie). Marticca Boutique nie jest typowym sklepem. O każdej porze dnia warto zatrzymać się tu na miłe chwile wytchnienia przy zapachu aromatycznej kawy i pysznym ciasteczku.

[Not a valid template]

Marticca Boutique, Plac Szczepański 5, Kraków, tel. 12 422 74 47

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.marticcaboutique.com

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ