Sunday, June 16, 2024
Home / Kultura  / Marsz Różowej Wstążki przejdzie ulicami Warszawy!

Marsz Różowej Wstążki przejdzie ulicami Warszawy!

W tym roku Avon Cosmetics Polska po raz szesnasty organizuje Marsz Różowej Wstążki, nieodłączny element ogólnopolskiej Wielkiej Kampanii Życia - Avon kontra Rak Piersi. Marsz odbędzie się 5 października w Warszawie. Zapraszamy do wzięcia w

Marsz Różowej Wstążki przejdzie ulicami Warszawy

Marsz Różowej Wstążki przejdzie ulicami Warszawy / fot. materiał prasowy

Jeśli szukasz informacji o wydarzeniu związanym ze zwolnieniem pracownicy Avonu, przejdź do artykułu

W tym roku Avon Cosmetics Polska po raz szesnasty organizuje Marsz Różowej Wstążki, nieodłączny element ogólnopolskiej Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi. Marsz odbędzie się 5 października 2013 r. w Warszawie. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału osoby, które chcą wspólnie wyrazić wsparcie dla walki z rakiem piersi oraz licznych działań profilaktyczno-edukacyjnych prowadzonych w ramach kampanii!

Marsz Różowej Wstążki przejdzie ulicami Warszawy

Marsz Różowej Wstążki przejdzie ulicami Warszawy / fot. materiał prasowy

Marsz Różowej Wstążki to jedna z inicjatyw podejmowanych w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi. Kampania przeciwko rakowi piersi prowadzona jest w Polsce od 1998. W tym roku obchodzona jest okrągła, 15. rocznica akcji. Jest to jedna z największych inicjatyw społecznych prowadzonych w Polsce. Celem Wielkiej Kampanii Życia jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna. Taka świadomość może uratować życie. Działania podejmowane w ramach kampanii mają przypominać, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem, a jedynym i najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Tegoroczny Marsz rozpocznie się o godz. 12:00 i przejdzie ulicami: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska, Podwale, Nowomiejska, Mostowa, Boleść, by dojść do ul. Rybaki. W rejonie Parku Fontann odbędą się koncerty, animacje oraz badania USG piersi. Podczas wydarzenia będzie można skonsultować się w sprawie badań profilaktycznych, skorzystać z możliwości wykonania badania oraz nabyć produkty z Różową Wstążką. Dochód z ich sprzedaży jest przekazywany na działania profilaktyczno-edukacyjne, które są prowadzone w ramach Wielkiej Kampanii Życia.

W wydarzeniu Marsz Różowej Wstążki wezmą udział Ambasadorki tegorocznej Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi: Anna Wyszkoni, Aneta Zając oraz Anna Nowak-Ibisz. Kampania prowadzona jest pod hasłem „Dbam o siebie dla Ciebie”. Ambasadorki to matki, które zwracają uwagę innym kobietom na to, że warto dbać o siebie również dla tych, których kochamy. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ