Monday, May 20, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Marokański sen

Marokański sen

Uczta dla ciała i

Mmmm… Co tam wiosna, lato już szaleje w naszych głowach. Przyspieszmy je nieco i zafundujmy sobie kilka akcentów, które pozwolą przeżyć nam prawdziwy… marokański sen!

Oto nowa linia kosmetyków od marki Bell, znajdziecie w niej lakiery do paznokci w nasyconych, wakacyjnych odcieniach, pastelowe szminki z efektem matu, a także kredki, które podkreślą spojrzenie. Sprawdźcie same!

Lakier Morocco Dream

Szybkoschnące lakiery w pięciu bogatych odcieniach. W kolekcji znajdziecie głębokie kolory z połyskującymi drobinkami, subtelne pastele i delikatną biel. Ich aplikacja jest gładka, nie pozostawia smug i zacieków. Lakiery kryją paznokcie trwałą powłoką już po nałożeniu drugiej warstwy i pozostawiają zmysłowy efekt .

Cena sugerowana ok 6,99 pln

Matowa pomadka w płynie

Łączy w sobie zalety błyszczyka i nawilżającej pomadki. Płynna konsystencja sprawia, że aplikacja jest łatwa – produkt rozprowadza się gładko i precyzyjnie. Dzięki właściwościom nawilżającym, pomadka zapobiega wysuszaniu, powstawaniu nieestetycznych skórek i sprawia, że usta są miękkie i kuszące. Pozostawia matowy efekt w intensywnym, nasyconym kolorze.

Sugerowana cena ok 8,99 PLN

WODOODPORNA KREDKA DO OCZU

Kredka do oczu w głębokich, opalizujących odcieniach, idealna do eksperymentów z kolorami. Jest trwała, odporna na działanie wody i nie rozmazuje się. Dzięki wygodnemu, cienkiemu sztyftowi aplikacja jest precyzyjna i pozwala zdefiniować kształt oka. Efekt: spojrzenie pełne szlachetnego błysku i orientalnej zmysłowości.

Cena sugerowana ok 7,99 pln

lakier

lakier1

lakier2

lakier4

 

usta

usta1

 

oczy

oczy1

oczy2

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ