Sunday, May 26, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Marketing mody – Zostań Managerem branży mody!

Marketing mody – Zostań Managerem branży mody!

Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa otwiera nowy kierunek – Marketing Mody. Nabór ruszył!

fot. materiał prasowy

Jak przekuć pasję do mody na pracę marzeń? Jak wykorzystywać możliwości promocji marki off i online? Jak rozpocząć karierę jako manager branży mody? Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa otwiera nowy kierunek – Marketing Mody. Nabór ruszył!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Doskonale wiemy , że biznes zaczyna się od dobrego pomysłu – i to dzięki umiejętnościom i wiedzy z zakresu marketingu, PR, reklamy, e-commerce oraz psychologii klienta i marki – nasz pomysł na biznes zaczyna się materializować.

Program Marketingu Mody – został stworzony na potrzeby istniejącego rynku tak aby każdy mógł nauczyć się jak efektywnie pokierować biznesem. To także idealny kierunek dla tych osób, które chciałyby realizować się jako manager w branży mody – manager projektanta, specjalista ds. marketingu marki odzieżowej, etc. W szybko zmieniającym się świecie ( szczególnie w dziedzinie mody i designu ) istotne jest aby zdobyć kwalifikacje dające nam możliwości osiągnięcia sukcesu i utrzymania go wedle założonej strategii.

Nowoczesne przedmioty ( bloki wykładów i ćwiczeń ) takie jak :
– Psychologia marketingu i reklamy
– Tworzenie ID Marki
– Public Relations
– Psychologia klienta
– Planowanie kampanii reklamowych / New Media ( facebook, instagram , google )
– Psychologia menadżera
– Event Marketing
– Kariera w Modzie
– Personal Branding

To tylko jedne z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych zajęć jakie będą mieli okazję poznać nasi słuchacze . Uzupełnieniem będą zagadnienia z min. Trendwatchingu , Historii Mody czy też Prawa Własności Intelektualnej. Zajęcia będą obywać się trybem niestacjonarnym.
Każdy z wykładowców jest praktykiem ściśle związanym z branżą , w której się specjalizuje co sprawia, że wiedza jest autentyczna i zgodna z obecnymi trendami. Zajęcia uświetnią gościnne wykłady osób , które czynnie pracują w największych markach modowych w Polsce.

Wierzymy , że sukces każdego z nas leży we własnych rękach dlatego zapraszamy na kierunek Marketing Mody – warto zrobić pierwszy krok w kierunku Kariery !

Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa.
ul. Piłsudskiego 6, Kraków
Tel.: (12) 427 32 92, 604 622 523
Email: sekretariat@artystyczna.krakow.pl

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ