Wednesday, July 24, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Marka designerskich zegarków naręcznych wchodzi na polski rynek

Marka designerskich zegarków naręcznych wchodzi na polski rynek

Nowy pomysł na świąteczny prezent

zegarek Hvilina

fot. materiał Partnera

Marka zegarków naręcznych Hvilina weszła na polski rynek i już rozpoczęła sprzedaż. Będzie ona tworzyć nowe linie zegarków, w tym we współpracy z uznanymi na całym świecie artystami i projektantami

 

Z okazji otwarcia, HVILINA prowadzi specjalną promocję: do 25 grudnia 25% zniżki na wszystkie produkty. Pierwszych 100 klientów otrzymuje dodatkowo 10% rabatu.

zegarki Hvilina

fot. materiał Partnera

Marka Hvilina istnieje od 2014 roku. Początkowo firma specjalizowała się w tworzeniu zegarków na zamówienie, ale od 2020 roku weszła na rynek detaliczny. Obecnie w ich tworzenie zaangażowany jest zespół 15 osób, które znajdują się na terenie trzech krajów.

 

Tworząc projekty przyszłych zegarków, projektanci firmy kierują się kulturą i sztuką, przestrzenią lub socium – społeczeństwem. Jedna z serii poświęcona jest Georgijowi Narbutowi, ilustratorowi i grafikowi początku XX wieku. Znany on jest ilustracji do bajek J.Ch. Andersena, a także ze stworzenia słynnej „ukraińskiej abetki” i pierwszych ukraińskich znaków państwowych (banknotów i znaczków pocztowych). Po przejściu konkursowej selekcji do New York Fashion Week zegarki z linii Narbut zostały zaprezentowane w Nowym Yorku. Kolejna kolekcja o nazwie „Uniwersum” została również zaprezentowana na New York Fashion Week z zdobyła Silver Muse Design Awards w 2022 roku, a ostatnio kolekcja “L&MR” zdobył srebro na międzynarodowym konkursie NY Product Design Awards.

fot. materiał Partnera

Mamy wiele nowych pomysłów na przyszłe kolekcje, niektóre z nich już zaczęliśmy realizować i pokażemy w najbliższych miesiącach. Jesteśmy również otwarci na współpracę z lokalnymi projektantami, artystami i fotografami. Mamy nadzieję, że produkt spodoba się rynkowi i z niecierpliwością zajmujemy się przygotowaniami do rozpoczęcia sprzedaży 

 

‒  skomentował Andrey Garavsky, dyrektor marki Hvilina.

 

Podczas tworzenia nowych kolekcji specjaliści firmy zajmują się opracowywaniem autorskiego koncepcyjnego projektu i projektu inżynieryjnego. Montaż i produkcja końcowego produktu odbywa się ręcznie w zakładzie zegarmistrzowskim Hvilina. Zegarki Hvilina są wyposażone w certyfikowane szwajcarskie i japońskie mechanizmy znanych producentów. Pozostałe komponenty i detale – paski, szkiełka, koperty – produkowane są w Chinach, Niemczech, Szwajcarii.

W najbliższym czasie firma planuje stopniowo uruchamiać zakład montażowy w Polsce. Wszystkie gamy zegarków są już dostępne do zamówienia online na stronie internetowej. Szybkość dostaw jest zapewniona dzięki przechowywaniu produktów w lokalnych magazynach.

fot. materiał Partnera

O firmie Hvilina

Marka o białoruskich korzeniach Hvilina powstała w 2014 roku. Po 7 latach, w 2021 roku, firma weszła na rynek międzynarodowy – otworzyła swoje pierwsze zagraniczne biuro w Kijowie. Przez cały okres działalności wypuszczono ponad 10 kolekcji detalicznych oraz 600 modeli zegarków naręcznych według indywidualnych projektów.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ