Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Mariusz Przybylski: Ultra do kwadratu

Mariusz Przybylski: Ultra do kwadratu

Moda, modele, modelki - ultra lekka kolekcja Mariusza Przybylskiego to prawdziwy "the voice of Poland" Tygodnia Mody w Berlinie

andrzej piaseczny voice of Poland

Andrzej Piaseczny, juror programu "The Voice of Poland", był gościem pokazu Mariusza Przybylszkiego, fot. DPD

andrzej piaseczny voice of Poland

Andrzej Piaseczny, juror programu "The Voice of Poland", był gościem pokazu Mariusza Przybylskiego, fot. DPD

Moda, modele, modelki – ultra lekka kolekcja Mariusza Przybylskiego to prawdziwy „the voice of Poland” Tygodnia Mody w Berlinie.

Mariusz Przybylski to absolwent słynnej łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych i jeden z najciekawszych polskich projektantów młodego pokolenia. Stworzył rozpoznawalną, ekskluzywną markę mody męskiej i z powodzeniem projektuje dla kobiet. Elegancja i moderna, luksusowe materiały i staranne wykończenia oraz minimalistyczne formy to główne wyznaczniki stylu Przybylskiego.

Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2012 – ULTRA² została zaprezentowana 9 września w Hali Zdjęciowej w Warszawie. Na pokazie były obecne gwiazdy polskiego showbiznesu, w tym również Andrzej „Piasek” Piaseczny, juror w nowym programie The Vioce of Poland.

ULTRA² zachwycała lekkością i wdziękiem ubrań, uszytych z tak delikatnych tkanin jak kaszmir czy jedwab. Pięćdziesiąt damskich i męskich sylwetek przetransportowano wprost z Tygodnia Mody w Berlinie. Pokaz został zorganizowany przy logistycznym wsparciu DPD Polska, która stała się partnerem pokazów projektanta i jednocześnie jego oficjalnym międzynarodowym przewoźnikiem. Teraz kolekcja w nowej odsłonie wkroczyła na polskie wybiegi.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ