Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Małgosia Bela dla Marc O’Polo [ZDJĘCIA]

Małgosia Bela dla Marc O’Polo [ZDJĘCIA]

Marc O’Polo prezentuje kampanię dedykowaną wiosenno-letniej kolekcji z udziałem polskiej modelki Małgosi Beli.

Kampania Marc O’Polo na wiosnę-lato 2013 to niemal reportaż. Miejska sceneria, dwie naturalne, pewne siebie osoby, które doskonale odnajdują się w tym otoczeniu. Marc O’Polo prezentuje kampanię dedykowaną wiosenno-letniej kolekcji.

Małgosia Bela dla Marc O'Polo

Zdjęcie 1 z 11

fot. materiały prasowe

 

W rolach głównych wystąpili polska modelka Małgosia Bela i znany w świecie mody Amerykanin RJ Rogenski. Autorem zdjęć jest Francuz Cedric Buchet, który w swoim portfolio ma sesje do najważniejszych, międzynarodowych magazynów.

Zdjęcia doskonale oddają filozofię marki. Prawdziwi ludzie w swoim prawdziwym środowisku. Ceniący wygodę i naturalność, mieszkańcy miasta, którzy – mimo aktywnego życia – pielęgnują związki z naturą i z obcowania z nią czerpią przyjemność. To ludzie dbający o jakość i detale. Znają aktualne trendy, ale interpretują je tak, by pozostawały w zgodzie z nimi i ich stylem. Stawiają na casual z charakterem.

Marc O’Polo konsekwentnie angażuje do swoich kampanii ciekawe osobowości, prawdziwych ludzi, którzy za pomocą zdjęć opowiadają prawdziwe historie.

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ