Thursday, June 20, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Manufaktura Mody

Manufaktura Mody

Manufaktura Mody to ręcznie szyte z najlepszej jakości tkanin ubrania projektu utalentowanej Agnieszki Dachterskiej. Obejrzyj jej propozycje na najbliższą jesień

Obraz Jacksona Pollocka, cafe latte w paryskiej Dzielnicy Łacińskiej, brazylijska Copacabana, gaj oliwny, zachód wrześniowego słońca, kolor oceanu i nieba – oto źródła inspiracji wykorzystane w najnowszej kolekcji Manufaktury Mody na jesień i zimę 2012.

Manufaktura Mody

Zdjęcie 1 z 8

Projektantka Agnieszka Dachterska stworzyła kolejną już kolekcję dla kobiet składającą się z propozycji do biura i na weekend, hołdującą idei slow fashion. Propozycje Manufaktury Mody są na tyle uniwersalne pod względem kroju i koloru, że pasują do wielu stylizacji. Jedna sztuka odzieży wykorzystywana wielokrotnie zastępuje tuzin innych, dzięki czemu czas potrzebny na dodatkowe zakupy można przeznaczyć na przykład na własny relaks na łonie natury, a w przyszłości środowisko naturalne nie ucierpi od nadmiaru zbędnych już ubrań.

Odzież w Manufakturze Mody szyta jest ręcznie, w Polsce, z materiałów z jak największym udziałem włókien pochodzenia naturalnego (jedwab, wełna, kaszmir, len) i zawsze z naciskiem na staranne wykończenie i zachowanie wysokiej jakości.

– Nie pracujemy w rytm produkcji fabrycznej, celebrujemy materializowanie się wizji każdego nowego modelu i bezwzględnie dbamy o komfort naszych Klientek, realizując także ich indywidualne zamówienia – mówi Agnieszka Dachterska, właścicielka marki i autorka wszystkich propozycji ukazujących się pod szyldem Manufaktury Mody.

W ofercie marki znajdują się ponadto t-shirty malowane ręcznie (unikaty, ponieważ nanoszone motywy nie powtarzają się) oraz ręcznie robione na drutach szale i peleryny.

Najnowsza kolekcja Manufaktury Mody oraz kolekcje z poprzednich sezonów dostępne są pod adresem: www.sklep.manufakturamody.pl oraz bezpośrednio w atelier w Łomiankach.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ