Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Holistyczne SPA – piękno czerpane z natury

Holistyczne SPA – piękno czerpane z natury

Z dala od miejskiego zgiełku, w bliskim kontakcie z przyrodą i dobrymi siłami natury zregenerujesz siły i odzyskasz energię – zapewnia mazowiecki Manor House SPA.

fot. materiał prasowy

Z dala od miejskiego zgiełku, w bliskim kontakcie z przyrodą i dobrymi siłami natury zregenerujesz siły i odzyskasz energię – zapewnia mazowiecki Manor House SPA.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

W tym klimatycznym hotelu, w którym historia ma luksusową oprawę, pielęgnuje się holistyczną filozofię, traktującą człowieka jako niepodzielną całość. Wyjątkowe podejście do gości i dbałość o każdy detal są widoczne na każdym kroku. Stworzono tu pierwszą w Polsce Holistyczną Akademię Alchemia Zdrowia. Jej innowacyjny program odmładzający opiera się na uzdrawiających holistycznych terapiach, które przynoszą rewelacyjne efekty. Całkowicie bezpieczne metody pobudzają każdą komórkę, uruchamiając procesy samouzdrawiania oraz skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w organizmie. W rezultacie młodnieje cały organizm, skóra jest ujędrniona, a blask skóry twarzy, raz przywrócony, utrzymuje się na długie miesiące. Autorski program Manor House SPA jest naturalną alternatywą dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgii estetycznej.

Na organizm człowieka patrzymy całościowo, dlatego zaczynamy od diagnozy postawy i od wzmocnienia kręgosłupa, który jest jak oś życia, determinująca kondycję całego ciała – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA oraz pomysłodawczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”. – Niezwykle istotne jest oczyszczenie organizmu, i tu doskonale się sprawdzają żywiczne kąpiele odmładzająco-regenerujące, które wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce. Kąpiele te usprawniają cały układ kapilarny, przez co poprawiają przemianę materii, odżywianie narządów oraz wydalanie toksyn z organizmu.

Wielowymiarowa terapia czaszkowo-krzyżowa, określana także mianem „oddech życia”, uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób, doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia. Zabiegi biomechanicznej, rytmicznej stymulacji mięśni to prawdziwa rewolucja w liftingu twarzy i szyi, zaś rewelacyjny masaż twarzy bańką próżniową prowadzi do odbudowy naczyń włosowatych krwioobiegu. Dzięki temu komórki zostają prawidłowo odżywione, dotlenione i oczyszczone z toksyn, przez co skóra twarzy przybiera młodzieńczy wygląd. Zabiegi refleksologii twarzy i stóp pobudzają organizm do samoregulacji, zmniejszając obrzęki i zmarszczki. Godne polecenia są także zabiegi energetyczne falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają fizjologiczną sprawność chorych komórek, wpływając na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

***
Manor House SPA to kompleks pałacowo-hotelowy otoczony urokliwym, zabytkowym parkiem z unikatowymi pomnikami przyrody i miejscami mocy o silnej koncentracji energii natury. W Ogrodzie Medytacji, kryjącym Kamienny Krąg Mocy, energetyczną spiralę i Piramidę Horusa, można się wyciszyć, ukoić nerwy i przywrócić wewnętrzną harmonię, czerpiąc z dobroczynnych sił Ziemi i drzew (silwoterapia).
Na dawną ziemiańską posiadłość, o której pierwsze wzmianki sięgają XII wieku, składają się zabytkowe zabudowania: Pałac Odrowążów, Stajnia Platera i Termy Zamkowe z Rzymskimi Łaźniami, bezchlorowym basenem z ożywioną wodą Gradera oraz nowoczesnym Studiem Odnowy. To holistyczne SPA wykorzystuje lecznicze działanie żywiołu wody i naturalnych energii chi, a jedyna w kraju Witalna Wioska ® SPA ze słowiańskimi rytuałami zdrowia bazuje na sile pięciu żywiołów.
Manor House SPA wyróżniają niecodzienne aktywności: firewalking – rytuał chodzenia po rozżarzonych węglach, pozwalający przekraczać własne słabości, odnaleźć wewnętrzną siłę i motywację do działania, muzykoterapia – koncerty z użyciem gongów tybetańskich, śpiewających mis, zaklinaczy deszczu i innych etnicznych instrumentów, własna stadnina koni z krytą ujeżdżalnią i golf wodny

Hotel łączy piękno arystokratycznych tradycji i współczesny luksus. Jest enklawą spokoju dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia. To stylowy obiekt dla dorosłych (przez większość roku hotel bez dzieci), przyjazny alergikom i weganom z prawdziwym skarbem – restauracją serwującą bogate w smaki natury, zdrowe dania tradycyjnej polskiej kuchni oraz propozycje kulinarne dla wegan. Urozmaicone menu z szerokim wachlarzem potraw przygotowywanych na bazie ożywionej wody Grandera może zaskoczyć zarówno wykwintnością i niezwykłością połączeń, jak i prostotą.

Manor House SPA zaprasza przez cały rok, również na szczególne okazje: magiczne święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy wieczór sylwestrowy z hucznym przywitaniem Nowego Roku, czy też relaksujący pobyt w długi weekend przy święcie Trzech Króli.

www.manorhouse.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ