Monday, April 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Manicure w pudrze

Manicure w pudrze

Nie uwierzysz jak trwały i nieinwazyjny może być twój kolor na paznokciach. Wiesz dzięki czemu?

W Polsce wreszcie dostępna jest rewolucyjna metoda malowania paznokci. Manicure Tytanowy SNS, który nie niszczy płytki paznokcie i nie odpryskuje nawet przez cztery tygodnie, uzyskiwany jest przez zanurzanie paznokci w specjalnym pudrze. Ta znana od 18 lat metoda – hit w Stanach Zjednoczonych – wykonywana jest już w najlepszych salonach kosmetycznych w naszym kraju. W Krakowie pionierem Manicure Tytanowego jest Studio Urody Angel.

Manicure tytanowy

Manicure Tytanowy jest nieinwazyjny, nie wżera się w ich strukturę a jedynie tworzy piękną i trwała warstwę na powierzchni płytki. / fot. materiał prasowy

Trwały kolor bez niszczenia płytki

Nie uwierzysz jak trwały i nieinwazyjny może być twój kolor na paznokciach. W przeciwieństwie do innych metod trwałego ozdabiania paznokci (jak manicure żelowy czy hybrydowy), ta metoda nie niszczy paznokci. Manicure Tytanowy jest nieinwazyjny, nie wżera się w ich strukturę a jedynie tworzy piękną i trwała warstwę na powierzchni płytki. Przed jego nałożeniem nie trzeba też dewastować paznokci ostrą polerką. Pomijamy także długi i niewygodny proces naświetlania paznokci pod lampą z promieniami ultrafioletowymi. Puder utrwalany jest specjalnym żelem, który zasycha w mgnieniu oka. Z Manicure Tytanowym na produktach SNS paznokcie są błyszczące, naturalnie cienkie i mocne.

Jak to działa? Pomaluj i zanurz

Wykonanie Manicure Tytanowego trwa krócej niż w przypadku pozostałych metod, wymaga jednak odrobiny wprawy, której nie brakuje wykonującym go miniaturzystom. Na dobrze przygotowany i odtłuszczony paznokieć nakłada się cienką warstwę specjalnego żelu – Gel Base a następnie wkłada paznokieć do pojemniczka z kolorowym pudrem. Drobinki przykleją się do płytki idealnie ją pokrywając już po pierwszym zanurzeniu, ale czynność tę po całkowitym wyschnięciu należy powtórzyć. Nadmiar proszku strzepuje się a palce dodatkowo omiata pędzelkiem. Na koniec – muśnięcie lakieru nawierzchniowego Gel Top który nabłyszcza, oraz cienka warstwa Sealera, który utwardza i doprowadza do całkowitego wyschnięcia i… gotowe. Mamy pięknie malowane, yyy tzn., obsypane kolorem i zdrowe paznokcie nawet na cztery długie tygodnie.

Proszki marki SNS dostępne są w wielu kolorach, zarówno gładkich jak i mieniących się brokatowymi drobinkami. Paleta barw przyprawi o zawrót głowy nawet najbardziej wymagające klientki. Cena regularna jednorazowego Tytanowego Manicure to 130 złotych. W listopadzie, krakowski salon Studio Urody Angel ul. Felicjanek 25 oferuje go w cenie promocyjnej – 99 złotych.

Studio Urody Angel ul. Felicjanek 25, Kraków; tel. 12 42911 59

Zapraszamy na naszą stronę: www.studioangel.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Maja 18 sierpnia, 2016

    Moim zdaniem super rozwiązanie dla wielu kobiet. Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na niego w Studiu Urody Anny Gworys w Częstochowie.
    Dlugo się utrzymuje

  • Dasti 17 maja, 2017

    pierwsze słyszę o tym 😛 jestem na etapie chromowanych paznokci. wystarczy dobry pyłek np chrome effect z effective nails i w kilka minut lustereczko na pazurkach. a pasuje do wszystkiego 😀

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ