Tuesday, June 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Mandaryna i jej córka przeszły metamorfozę. Fani zachwyceni: „Zdecydowanie jak siostry”

Mandaryna i jej córka przeszły metamorfozę. Fani zachwyceni: „Zdecydowanie jak siostry”

Jak zmieniła się była żona Michała Wiśniewskiego?

metamorfoza

Metamorfoza / fot. Roberto Nickson / Unsplash

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006. Doczekali się dwójki dzieci, Fabienne i Xaviera. W ostatnim czasie Marta Wiśniewska i jej córka odwiedziły salon fryzjerski Kajetana Góry. Na zdjęciach, które dodały kobiety wyglądają nie do poznania.

Kariera Marty Wiśniewskiej

Marta Wiśniewska znana jest dziś jako piosenkarka, tancerka i instruktorka tańca, a także prezenterka telewizyjna i choreografka. Karierę rozpoczęła u boku swojego byłego męża, Michała Wiśniewskiego jako tancerka i choreografka w „Ich Troje”. Ślub pary odbył się w 2002 roku, a ceremonia była transmitowana na żywo w TVN. Niedługo później, w 2004 roku kobieta rozpoczęła karierę solową, tworząc takie przeboje jak „Here I go again” czy „Ev’ry Night”.

 

Marta i Michał Wiśniewscy doczekali się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera, którzy urodzili się kolejno w 2002 i 2003 roku. Wiśniewscy wzięli rozwód w 2006 roku. Mandaryna od tego czasu związała się jeszcze z Michałem Szatkowskim, Wojciechem Bąkowiczem i Pawłem Wójcikiem. Wiśniewska obecnie prowadzi swoje studio tańca w Warszawie, nawiązuje współprace oraz prowadzi konto na Instagramie. W ostatnim czasie z córką odwiedziła salon fryzjerski Kajetana Góry.

Mandaryna i Fabienne – metamorfoza

Zdjęcie Mandaryny i Fabienne wygląda, jakby kobiety na stałe zmieniły swoje fryzury. Panie wzięły jednak udział w sesji zdjęciowej z wykorzystaniem peruk fryzjera. Efekty zamieściły na swoich instagramowych profilach. Najpierw zmierzyły peruki w kolorze miodowego blondu – Mandaryna zapozowała w długości sięgającej nieco za ramiona, z kolei jej córka w nieco dłuższej, dodatkowo z grzywką. Na kolejnym zdjęciu obie kobiety prezentują peruki w kolorze kasztanowym.

 

Fani oszaleli, gdy zobaczyli zdjęcia kobiet, wyglądających tak podobnie. Choć Mandaryna oznaczyła je hashtagiem „#motheranddoughter”, komentujący odpowiadają: „Raczej #sisters”. Pojawiają się także opinie dotyczące kolorów włosów: „Mandaryna lepiej w blond a córka w ciemnych”. Wiele razy powtarza się tez komentarz: „zdecydowanie jak siostry” oraz „Fabka skóra zdjęta z mamy”. Fani porównują nawet wizerunek Fabienne w blond włosach do wyglądu Jennifer Lopez.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

 

Zobacz także: Crystal Harris – ostatnia żona założyciela Playboya, Hugh Hefnera

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ