Sunday, July 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Mamo, zagwarantuj sobie spokój – poznaj smartwatche dziecięce

Mamo, zagwarantuj sobie spokój – poznaj smartwatche dziecięce

Świetna propozycja na początek roku szkolnego

smartwatch

Smartwatch dziecięcy umożliwia kontrolę nad dzieckiem / fot. materiały Partnera

Szybka miniaturyzacja technologii pozwoliła na usprawnienie nawet tak fundamentalnych obowiązków, jak opieka nad dzieckiem. Smartwatche dziecięce Garrett są jednymi z najlepszych przejawów tych zmian. Sprawdź, jak bardzo ułatwią opiekę nad Twoimi dziećmi!

 

Zdalna opieka nad dzieckiem – sprawdź najnowsze dziecięce smartwatche!

Choć mogłoby się wydawać, że smartwatch dziecięcy to propozycja dla najbardziej zakręconych fanów technologii, nic bardziej mylnego. Jest to oddzielna kategoria zegarków, zaprojektowana specjalnie po to, aby każdy rodzic mógł zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Smartwatch umożliwiający opiekę zdalną nad dzieckiem ma wbudowane funkcje komunikacyjne ‒ przy jego pomocy prześlesz krótką wiadomość głosową. Jest on również wyposażony w funkcje takie jak krokomierz, monitor snu czy nawet plan lekcji.

Smartwatch Garrett Kids Space – połączenie stylu i funkcjonalności

smartwatch garrett

fot. materiały Partnera

Elegancki i młodzieżowy zarazem ‒ oto kwintesencja modelu Garrett Kids Space. Został zaprojektowany z myślą nie tylko o nauce, ale również zabawie i odpowiedniej opiece rodzicielskiej podczas wszelkich aktywności. Smartwatch z GPS pozwala na monitorowanie aktualnego miejsca przebywania dziecka. Dzięki temu przez cały czas wiesz, gdzie znajduje się Twoja pociecha. Oprócz GPS, wykorzystywane jest również LBS i Wi-Fi, co zapewnia precyzję i poczucie bezpieczeństwa. Pomocne są one również w wyznaczeniu dziecku strefy do zabawy. Funkcja GEO-ogrodzenie pozwala na określenie terenu, na którym może przebywać dziecko. Gdy tylko przekroczy ono granicę, rodzic od razu zostanie o tym poinformowany.

System operacyjny smartwatcha został zaprojektowany na podstawie powszechnie użytkowanego Androida. Parowanie z jakimkolwiek modelem telefonu komórkowego nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, gdyż jest on kompatybilny z Androidem i iOSem. Smartwatch 4G jest nie tylko zegarkiem z funkcją telefonu, ale organizerem i stylowym dodatkiem.

Garrett Kids Sun –dla lubiących oryginalny charakter

Smartwatch Garrett Kids Sun jest równie praktyczny, jak Space. Oba modele mają takie funkcje jak plan lekcji w zegarku czy możliwość przesyłania zdjęć. Nie zapominaj jednak o innych opcjach, które zbliżone są do tych, które spotykamy w smartwatchach dla dorosłych. Omawiane wersje mają wbudowany krokomierz, dzięki któremu z łatwością zmierzysz swoją aktywność fizyczną oraz dziecka. Oprócz tego posiadają pulsometr, a model Sun również termometr.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje także kolorystyka. Garrett Kids Sun ma nowoczesne paski o przyciągających wzrok kolorach, które z łatwością możesz wymieniać. Jeśli Twoje dziecko ceni sobie oryginalny styl, model ten będzie dla niego idealnym i zachwycającym prezentem. Smartwatch Garett Kids 4G możesz znaleźć w kolorze niebieskim, czarnym, oraz różowym w wersji dla dziewczyny.

smartwatch

fot. materiały Partnera

Smartwatch Garrett Kids Funky – świetna propozycja dla dziewczyn

Garrett Kids Funky jest to wyjątkowy model zegarka. Ma charakterystyczny kształt koperty, przypominający kocie uszka. Design ten został opracowany przede wszystkim z myślą o dziewczynkach. Charakteryzuje się podobną funkcjonalnością jak zegarki Sun oraz Space – z łatwością połączysz się ze swoim dzieckiem, wyślesz mu wiadomość. Trudno nie docenić tak pomocnego gadżetu, który umożliwia opiekę zdalną nad dzieckiem . Smartwatch dziecięcy to zarówno świetny kompan przygód, jak i pomocnik rodzica. Przekonaj się, jak wiele potrafi!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ