Monday, April 12, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Mamo, pokochaj Slender Life

Mamo, pokochaj Slender Life

O tym, że aktywność fizyczna wprost przekłada się na zmniejszenie wielkości komórek tłuszczowych regulację zaburzeń metabolicznych i poprawę krążenia, a w efekcie na wydłużenie i poprawę jakości życia – nie trzeba już nikogo przekonywać.

Slender Life

Slender Life / fot materiał prasowy

O tym, że aktywność fizyczna wprost przekłada się na zmniejszenie wielkości komórek tłuszczowych  regulację zaburzeń metabolicznych i poprawę krążenia, a w efekcie na wydłużenie i poprawę jakości życia – nie trzeba już nikogo przekonywać.

Slender Life

Slender Life / fot materiał prasowy

Jednak aktywność fizyczna jest… męcząca. No, chyba że się korzysta z łóżek rehabilitacyjno-rekondycyjnych SLENDER LIFE, których wąsko wyspecjalizowane modele zaprojektowano z myślą o kształtowaniu bioder i pośladków, wyszczuplaniu nóg, modelowaniu brzucha, wzmacnianiu pleców, redukowaniu tkanki tłuszczowej na ramionach, redukcji cellulitu, poprawie krążenia i… relaksie. Łóżka wprawiają w ruch określone partie ciała – masują je i gimnastykują, wzmacniając mięśnie i poprawiając krążenie bez wysiłku ze strony ćwiczącego. Ćwiczenia na łóżkach SLENDER LIFE są dla osób w wieku od 15 do 100 lat, choć szczególnie poleca się je osobom nieco starszym, mało aktywnym fizycznie. Są też odpowiednie dla kobiet po porodzie, astmatyków, osób cierpiących na dolegliwości serca i układu krążenia oraz dla osób z zaburzeniami gospodarki wodnej w organizmie. Ich terapeutyczne znaczenie polega też na tym, że pobudzają obieg krwi – choć nie przyspieszają pracy mięśnia sercowego, nie powodują zadyszki ani wzrostu ciśnienia. Mogą być też wykorzystywane do wspomagania leczenia i rehabilitacji urazów i chorób narządów ruchu oraz osteoporozy. Nawet osoby cierpiące na bóle stawów i kręgosłupa bez problemu wykonują wszystkie ćwiczenia, a po nich czują się rozluźnione i wypoczęte.

Właściwości łóżek zostały przetestowane w Sanatorium MSWiA w Kołobrzegu; 50-osobowa grupa kuracjuszy w wieku 50+ została tam poddana 15-dniowemu treningowi aktywności ruchowej na tych urządzeniach. Wyniki świadczą o znacznym obniżeniu stężenia cholesterolu, trójglicerydów i glukozy w organizmie. Wyraźny był spadek rzeczywistej masy ciała, masy tłuszczowej oraz grubości fałdów skórno-tłuszczowych, co wpłynęło na poprawę wskaźnika BMI. Test wykazał też znaczne zwiększenie wydolności fizycznej.

Slovpol – jedyny oficjalny przedstawiciel łóżek SLENDER na Polskę, slenderlife.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach