Wednesday, May 29, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Uniwersytet przyjazny rodzicom

Uniwersytet przyjazny rodzicom

Uniwersytet Wrocławski wspiera studiujących rodziców. Przyjazny pokój i cykl bezpłatnych warsztatów - to tylko niektóre przywileje, z których mogą skorzystać młode mamy.

Mama na studiach

Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego "Mama na studiach"

Jak to się mówi: Polka potrafi! Potrafi być mamą i studiować jednocześnie. Tym łatwiej jest jej pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki jeśli jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym działa projekt „Mama na studiach”.

 

Mama na studiach

Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego "Mama na studiach"

Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego „Mama na studiach” ma na celu wspieranie studiujących rodziców. Od października 2011 z inicjatywy grupy aktywnych studentek pedagogiki, na wrocławskiej uczelni powstał przyjazny kącik dla dziecka i jego mamy.

W ramach projektu organizowany jest również dla zainteresowanych bezpłatny cykl warsztatów i spotkań,  które poruszają tematy związane z prawidłowym rozwojem dziecka,  wychowaniem oraz sytuacją kobiet na rynku pracy. Podczas trwania zajęć młode mamy mają zapewnioną dla swoich dzieci profesjonalną opiekę pedagogiczną oraz kreatywne zajęcia.

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Bonaparte 24 listopada, 2011

  A nam udało się znaleźć sponsora, który wesprze materialnie pokój „Mamy na Studiach” jeżeli nabijemy 1000 obejrzeń naszego filmiku na youtubie: http://www.youtube.com/watch?v=SlrBq80BYaQ

  Więc będziemy wdzięczni za każde kliknięcie i podzielenie się 🙂

 • Aneta 26 listopada, 2011

  Obejrzałam filmik, świetny pomysł! Gratuluję

 • 카지노사이트 20 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Information on that Topic: miastokobiet.pl/mama-na-studiac/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ