Saturday, May 25, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Malinowska i Horodyńska: miłość do mody

Malinowska i Horodyńska: miłość do mody

Przyjaźń w showbiznesie jest możliwa, o czym najlepiej świadczą preferencje polskich gwiazd: zobacz jak Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska bawią się modą

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska promuje swoim wizerunkiem własną kolekcję dla Gatta

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska często wybiera kreacje zaprojektowane przez swoich przyjaciół - tu w projekcie Joanny Horodyńskiej (Gatta)

Przyjaźń w showbiznesie jest możliwa, o czym najlepiej świadczą preferencje polskich gwiazd: zobacz jak Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska bawią się modą.


Na swoim blogu Karolina Malinowska często wypowiada się z pozycji modowego guru, dyktując aktualne trendy i wyznaczając absolutne „musthave” sezonu. Kiedy więc jako tak wielki autorytet pokazuje się w ubraniach swojej przyjaciółki, Joanny Horodyńskiej, nie tylko sprawia swojej koleżance po fachu przyjemność, ale robi też wspaniałą reklamę dla jej nowej kolekcji – Joannahorodyńskagatta.

Wspólna pasja, podobne gusta, a może coś więcej?

Byłe modelki udowadniają tym samym, że w wielkim świecie możliwe są wielkie przyjaźnie, a pozorna wyniosłość, którą demostrują w swoim programie Polsat Cafe „Gwiazdy na dywaniku” oceniając styl gwiazd – to tylko aktorska gra i modowa prowokacja.

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska promuje swoim wizerunkiem własną kolekcję dla Gatta

Sama stylistka i autorka projektów, Joanna Horodyńska,  często promuje je własnym wizerunkiem, zakładając przygotowane dla Gatty kreacje na wyjątkowe okazje. W swojej plisowanej spódnicy w modnej długości 7/8 Horodyńska pokazała się miedzy innymi podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsat Cafe.

Więcej o kolekcji Joanny Horodyńskiej możecie przeczytać w wywiadzie „Cytryna i szmaragd„, gdzie stylistka i projektantka opowiada o roli i znaczeniu barw w nadchodzącym sezonie:

„Kolor nie zniknie. Może jedynie… delikatnie schowa się za horyzont, a barwy sezonu nabiorą tajemniczej głębi i elegancji. Na pierwszy plan w nowym sezonie wyjdą dwa kolory na tyle słoneczne, że będą ciepłym wspomnieniem lata nawet w chłodne jesienne wieczory. Mowa o kolorze cytrynowym i jasnym morskim szmaragdzie. Nieprzypadkowo pojawia się kolor szlachetnego kamienia. Stały się one w tym sezonie inspiracją wielkich projektantów stąd na wybiegach panował luksus zamknięty w kolorach szmaragdu, rubinu, ametystu, szafiru czy brylantów. ”

Do grona miłośniczek kreacji Horodyńskiej dołączyła też znana z wyrafinowanego stylu Kora. W jednym z odcinków Must be the music zaskoczyła wszystkich swoją obcisłą sukienką w stylu body-con Gatta Bodywear.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ