Saturday, April 13, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Małgorzata Socha Ambasadorką zapachu AVON SENSUELLE

Małgorzata Socha Ambasadorką zapachu AVON SENSUELLE

Aktorka, ikona mody i stylu oraz piękna kobieta Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego zapachu AVON SENSUELLE.

Aktorka, ikona mody i stylu oraz piękna kobieta Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego zapachu AVON SENSUELLE. Artystka jest kolejną polską Gwiazdą, która dołączyła do grona znanych i cenionych osób, od lat współpracujących z firmą AVON.

 

Małgorzata Socha dla AVON

Zdjęcie 1 z 5

fot. materiały prasowe

 

Firma Avon – światowy lider na rynku kosmetycznym od 20 lat dba o piękno kobiet. To jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmuje newralgiczne problemy kobiet, takie jak : rak piersi czy przemoc w rodzinie

Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego Ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka, laureatka Oscara – Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, modelka i aktorka Milla Jovovich, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. W 2012 roku Avon nawiązał współpracę z polskimi artystami: Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Agustinem Egurrolą. W 2013 roku do grona ambasadorów marki AVON zaproszono również Małgorzatę Sochę.

Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego i kobiecego zapachu AVON SENSUELLE , którego twórcą jest Harry Fremont, kreator takich zapachów jak: Avon Pur Blanca, Calvin Klein CK One czy Ralph Lauren Romance.

Jak sama aktorka twierdzi : ” Avon Senuelle to uosobienie kobiecości. Jakby brakujący element mnie , ktory pozwala mi poczuć się pewnie i zmysłowo we własnej skórze.”

Premiera nowego zapachu AVON SENSUELLE już 15 stycznia 2013 roku

Źródło: materiał prasowy

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 안전카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/malgorzata-socha-avon/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ