Monday, May 27, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Jest i on! Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła synka. Jego imię oznacza „potężny”

Jest i on! Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła synka. Jego imię oznacza „potężny”

Syn Majdanów nosi prawdziwie królewskie imię!

małgorzata rozenek majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan / fot. Fot. Bartosz Krupa/East News. Rozalin 26.04.2019. Final programu Projekt Lady

W polskim show-businessie trwa baby boom! Miesiąc temu przywitaliśmy drugą córkę Anny i Roberta Lewadowskich, a dziś radosną nowiną podzielił się z fanami Radosław Majdan. Witamy syna gwiazdorskiej pary na świecie!

 

#dzidziuśmajdan to Henryk

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła trzeciego syna 10 czerwca. Cała trójka nosi tradycyjne, dumne imiona. Do synów z z pierwszego małżeństwa celebrytki – Stanisława i Tadeusza dołączył teraz Henryk. Na długo przed urodzinami dziecka, krążyły pogłoski, że pierwszy syn małżeństwa Majdanów będzie Edwardem. Prawdopodobnie o nadaniu innego imienia zdecydowała data narodzin Henia – 10 czerwca obchodzimy jego imieniny. Imię wywodzi się od przymiotników: „potężny”, „możny”, „bogaty”. O pojawieniu się długooczekiwanego dziecka na świecie poinformował na Instagramie jego tata – Radosław Majdan. Dzięki niemu, wiemy, że mały Henryk i jego mama czują się dobrze.

Pierwsze życzenia dla jubilata i solenizanta napływają od fanów i przyjaciół rodziców. Najbardziej lubiany trener Polek, Qczaj napisał pod zdjęciem opublikowanym przez Majdana:

Kochom!!! Radziu, moje gratulacje dla Was!!!

Dziennikarka Anna Kalczyńska napisała:

Gratulacje, Radek, to początek wspaniałej życiowej przygody! Samego dobra – a przede wszystkim zdrowia i spokoju. 

Wyczekany syn Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan / fot. materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niejednokrotnie mówili w mediach o marzeniach związanych z powiększeniem rodziny. Kobieta jest popularyzatorką metody sztucznego zapłodnienia. Rok temu Małgorzata Rozenek-Majdan wydała książkę „In-vitro. Rozmowy intymne” (Wydawnictwo: Prószyński i S-ka), w której wyznała: 

Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie in-vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy. Kilkakrotnie przeszłam procedury in-vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że mam obowiązek zabrać głos. Pragnę, żeby atmosfera wokół in-vitro się zmieniła, aby moje dzieci, wszystkie dzieci, mogły dorastać w atmosferze tolerancji i szacunku. Bo za drzwiami laboratorium kliniki leczenia niepłodności kryje się magia. Magia rodzicielstwa.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Magdalena Morawska 15 czerwca, 2020

  Pogratulować szczęśliwym rodzicom!
  Bardzo lubię Małgosie. Życzę jej i małemu Heniowi wszystkiego dobrego! 🙂

 • Mama 23 czerwca, 2020

  Wzruszenie w oczach Taty to coś pięknego! Lubię obserwować losy tej Rodzinki. Miło na nich popatrzeć 🙂 I mają zawsze dużo inspiracji modowych na Instagramach! Ostatnio dzięki temu znalazłam polską firmę Dear Eco z ekologicznymi ubrankami dla dzieci.

 • JCG house 27 czerwca, 2020

  Kolejny magazyn, który trąbi o Majdanach… Tysiące kobiet rodzi dzieci i jakoś o każdej z osobna nie jest robiony artykuł ?

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ