Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Małgorzata Kożuchowska- drugi sezon współpracy z marką Aryton.

Małgorzata Kożuchowska- drugi sezon współpracy z marką Aryton.

W sezonie Wiosna-Lato 2013 marka ARYTON kontynuuje współpracę ze swoją Ambasadorką Małgorzatą Kożuchowską. W dniu 19 lutego 2013 w salonie ARYTON w ARKADII odbyła się prezentacja drugiej odsłony zdjęć z sesji Ambasadorki oraz modeli wybranych

W sezonie Wiosna-Lato 2013 marka ARYTON kontynuuje współpracę ze swoją Ambasadorką Małgorzatą Kożuchowską. W dniu 19 lutego 2013 w salonie ARYTON w ARKADII odbyła się prezentacja drugiej odsłony zdjęć z sesji Ambasadorki oraz modeli wybranych przez Małgorzatę Kożuchowską z nowej kolekcji marki.

Ambasadorka Aryton Małgorzata Kożuchowska

Zdjęcie 1 z 7

fot.Mateusz Stankiewicz

 

Dotychczasowa współpraca z Małgorzatą Kożuchowską w roli Ambasadorki marki ARYTON jest dla nas znaczącym krokiem rozwoju marki i chcemy ją dalej rozwijać. Modowy wizerunek Pani Małgorzaty idealnie wpisuje się charakter nowych kolekcji, które tworzymy z myślą kobietach o zainteresowanych modą, poszukujących najnowszych trendów w ponadczasowej klasyce, w najlepszym wykonaniu. Współpraca z Ambasadorką umożliwia nam promocję nowego wizerunku marki ARYTON – mówi Patrycja Cierocka, Dyrektor Kreatywna marki Aryton.

Bardzo podoba mi się nowa kolekcja marki Aryton. Widzę coraz więcej projektów modowych, ubrań o ciekawej formie, wyrazistych. Co dla mnie ważne, uszyte są z bardzo dobrej jakości materiałów. Z przyjemnością będę je nosić – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Na potrzeby współpracy zrealizowano specjalną sesję zdjęciową z udziałem aktorki na kolejny sezon. Stylizacje do sesji przygotowała Marta Kalinowska, współpracująca z marką Aryton jako konsultant ds. kolekcji i wizerunku. Zdjęcia wykonał jeden z najbardziej cenionych fotografów mody w Polsce – Mateusz Stankiewicz.

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ